X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Англіцизми в сучасній українській мові"

Завантажити презентацію

"Англіцизми в сучасній українській мові"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

  Англіцизми в сучасній українській мові   Науково-дослідницька робота учениці 6 (10) класу Мукачівської гімназії Буркало Ніколетти   Науковий керівник: Немеш Любов Степанівна

Слайд 2

Мета нашого дослідження полягає у встановленні ролі запозичень, виділенні позитивних і негативних аспектів впливу англіцизмів і основних причин появи запозичень в українській мові. Відповідно до мети в роботі поставлено та вирішено такі завдання: - розглянуто історію виникнення англіцизмів; - зроблена спроба здійснення класифікацію англіцизмів за сферою їхнього використання; - встановити причини запозичень іншомовних слів; - виявлено сфери використання запозичень в усній і писемній формах української мови, молодіжному жаргоні.

Слайд 3

Об 'єктом дослідження є процес запозичення лексичних одиниць з англійської мови в українську, що посилився у зв'язку з суспільно-політичними та економічними змінами в українському суспільстві. Предметом дослідження є запозичені з англійської мови слова та їхній вплив на молодіжний сленг.

Слайд 4

Методи дослідження Основним методом є описовий. Джерельною базою нашого дослідження є англомовні словники, тлумачні словники, словники іншомовних слів.

Слайд 5

Останнім часом спостерігається надмірне вживання запозичень, що обумовлює актуальність даної теми.

Слайд 6

Лексичні групи Англійські лексичні запозичення, наявні в сучасній українській мові, можна поділити на кілька груп. До першої групи належать давно запозичені слова. Наприклад: Бекон(bacon), Хуліган(hooligan), футбол(football).