X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адаптація програмового матеріалу з української мови для учнів достанього рівня

Завантажити презентацію

Адаптація програмового матеріалу з української мови для учнів достанього рівня

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ “Адаптація програмового матеріалу з української мови для учнів достатнього рівня” З досвіду роботи вчителя ЗОШ № 10 Чернявської Л.О. 2014 рік .

Слайд 2

Слайд 3

Достатній рівень

Слайд 4

Диференціація й індивідуалізація навчання забезпечують самостійність учнів у розв'язанні різних за складністю питань.На уроках створюю умови для стимулювання зацікавленості учнів у вдосконаленні власних правописних навичок, використовуючи :

Слайд 5

Лінгвістичний двобій Робота у парах Учень сам вибирає суперника зі словами: "Я викликаю на двобій…" і ставить запитання. Наприклад: – Яка частина мови називається іменником? – Які морфологічні ознаки властиві іменникові? – Назвіть відмінки і запитання, на які вони відповідають. – Які іменники є власними назвами, а які – загальними? Наведіть приклади. – Яку синтаксичну роль виконує іменник?

Слайд 6

Гра «Детективне агентство” («впізнати» слова, визначити їх рід) Щоб ввести у речення складноскорочені назви, треба визначити рід і число головного слова. Майбутні детективи, до праці! ЗОШ , ВНЗ , МО України , АЕС. ЄС.

Слайд 7

Диктант з «ключем» Запишіть іменники у дві колонки: вжиті в однині; вжиті в множині. У кожному іменнику підкресліть першу літеру. З цих літер прочитаєте народне прислів’я. Доля, ножиці, екзамени, озеро, приклади, радощі, берег, радість, експеримент, дочка, обеліски, птахи, іграшка, абрикоси, дерева, ліс, олівець, експонати.

Слайд 8

Гра “Четверте зайве” Знайди зайве слово (іншу частину мови) Сотня, десяток, половина