X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життя та творчість Лесі Українки

Завантажити презентацію

Життя та творчість Лесі Українки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 8 класу ЗОШ № 11 Щербина Юлія

Слайд 2

Слайд 3

Маленька українка Леся Українка народилася 25 лютого 1871 року в м. Новограді-Волинському. З 1882 р. постійним місцем її проживання стало с.Колодяжне поблизу м. Ковеля.

Слайд 4

Сім’я дівчинки Мати творила під псевдонімом Олена Пчілка. Її поезію і розповіді на рідній мові для дітей добре знали на Україні. Батько - високоосвічений поміщик, що дуже любив літературу й живопис. У сім’ї було шестеро дітей.

Слайд 5

Дитинство У родині спілкувалися українською мовою, читали українські книжки. Кохана всіма Леся росла здоровою і веселою. Любила музику, особливо гру на фортепіано, виявляла композиторські здібності.

Слайд 6

Освіта Вона не здобула систематичної освіти, оскільки не відвідувала гімназії. Її єдиним і досить строгим домашнім учителем була мати Ольга Петрівна.

Слайд 7

Тяжка хвороба Леся в 1881р. важко захворіла. Лікарі визначили, що це туберкульоз кісток. Батьки возили дівчинку до моря, на грязьові ванни й купання, зверталися до кращих лікарів народної медицини, закордонних професорів у Германії. Хвороба, якщо і відступала, то ненадовго.

Слайд 8

ТВОРЧІСТЬ Для своїх молодших сестер та братів у 19-років написала підручник : " Стародавня історія східних народів". 1893р. у Львові вийшла тоненька