X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життя і творчість Василя Стефаника"

Завантажити презентацію

"Життя і творчість Василя Стефаника"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Бетховен українського слова” Життя і творчість Василя Стефаника

Слайд 2

Стефа ник Васи ль Семе нович Український письменник; Майстер експресіоністичної новели; Громадський діяч; Політик; Посол (депутат) Австрійського парламенту від Галичини; Зять священика УГКЦ, посла Галицького сейму Кирила Гаморака.

Слайд 3

Народився В.Стефаник 14 травня 1871 року в селі Русів на Станіславщині (тепер Снятинського району Івано-Франківської області) в сім'ї заможного селянина.

Слайд 4

Батько письменника — Семен Стефаник (1846—1920). Був працьовитим, але мав непростий, інколи авторитарний характер. На освіту сина грошей не шкодував, але долю того спланував сам, не питаючи його думки.

Слайд 5

Дитячі роки пройшли в атмосфері прадавніх традицій і звичаїв Покуття. Змалечку пас овець, їздив з батьком у поле. Мав двох рідних братів (Володимира і Юрія) та двох сестер (старшу Марію і молодшу).

Слайд 6

У 1878 році батьки віддали свого найстаршого сина до початкової школи в Русові, а у 1880 році батько відвіз хлопчика в Снятин, де Василя зарахували до другого класу міської школи. У 1883 році Василь успішно склав іспити до Коломийської гімназії.