X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Життя і творчість І.Я.Франка

Завантажити презентацію

Життя і творчість І.Я.Франка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життя і творчість Івана Яковича Франка

Слайд 2

Роз’єднайте та прочитайте Найбільшеінайдорожчедоброкожногонароду-йогомоваотаживасхованкалюдськогодуху, йогобагатаскарбниця, вякународскладаєсвоє життярозумдосвідпочуття. (П.Мирний)

Слайд 3

…Казкар, байкар,поет і Довбуша нащадок, борець за людські долі і серця. За Україну він віддав життя своє і долю, За вільний і щасливий край…

Слайд 4

Слайд 5

Дивувалась зима… Іван Франко

Слайд 6

Словникова робота Скре'сли Уста' проклюну'тись дуну'ла Пласто'м замкли'сь Шуря-буря

Слайд 7

Відповідай! Чому дивувалась зима? Що їй не сподобалося? У вигляді кого автор змалював зиму? Як хотіла зима розправитися з першими весняними квітами? Чи вдалося?

Слайд 8

Відповідай! Як наростало здивування зими? Які слова це передають? Які слова підтверджують, що силам зими приходить кінець?

Слайд 9

Гра «Дочитай до кінця речення» Як посміли… І дунула… І найдужче… Чом льоди.. Прочитайте всі дієслова, що змальовують протиборство зими і весни.

Слайд 10

У долині село лежить… Іван Франко

Слайд 11

«На дні моїх споминів і досі горить той маленький, але міцний вогонь у кузні мого батька. І мені здається, що запас його я взяв дитиною в свою душу на далеку мандрівку життя. І що він не погас і досі.» І.Франко

Слайд 12

Подумай! Що кує коваль? Кого він кличе до себе? Як ви розумієте вислів «вибивайтеся з туману»? Що автор мав на увазі? Чому тумани закривають дорогу у кузню?

Слайд 13

Розвиток швидкості читання Прочитайте найдовше і найкоротше речення Знайдіть у вірші рими, доберіть свої.

Слайд 14

Підсумок уроку З творчістю якого письменника ви ознайомилися? Що ви запам’ятали з біографії І.Франка? Як вшановують його сучасники? Яке місто носить його ім’я?

Слайд 15

Іван Франко – то гордість і окраса свого народу і землі. Він мов молодший брат Тараса, обидва – волі ковалі. Роман Завадович

Слайд 16

Джерела інформації Відео:http://1tv.com.ua/uk/video/episode/faces_history/2011/07/28/3278 Картинки: www.rtic.if.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література