X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жінки-берегині Олеся Гончара

Завантажити презентацію

Жінки-берегині Олеся Гончара

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Народився Олесь Гончар в будинку на вулиці Петрозаводській, у Ломівці.

Слайд 3

Життя письменника Олеся Терентійовича Гончара осяяне світлом і теплом трьох берегинь — найближчих і найрідніших — бабусі, сестри і дружини, які, мов три янголи-оборонці, допомогли йому відбутися, виконати місію митця й громадянина на землі.

Слайд 4

Мама, Тетяна Гаврилівна Гончар-Біліченко, подарувавши життя своєму синочку 4 квітня 1918 року, померла, коли майбутньому письменникові не виповнилося й трьох рочків. Батько, Терентій Сидорович Біліченко, привів до хати нову дружину, люту мачуху для дітей-напівсиріт Сашка й cестри його Шури.

Слайд 5

Через півроку по смерті мами дід по матері, Гаврило Васильович Гончар із села Сухої сказав синові Якову: “Їдь до Біліченків і без хлопця не повертайся!” Яків Гаврилович приїхав до Катеринослава і забрав малого Сашка до Сухої. Хлопчину записали в сільраді на прізвище материнської родини — Гончар, а згодом із Сашка він став Олесем (так вчителька у школі назвала).