X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Море

Завантажити презентацію

Море

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тарас Шевченко Леся Українка Володимир Винниченко Микола Вороний Станіслав Чернілевський Олександр Довженко (1894–1956) Олександр Довженко. Видатний український кінорежисер і письменник. Великий чарівний світ дитинства у повісті "Зачарована Десна"

Слайд 2

Розповідати основні відомості про життя Олександра Довженка; Виразно й усвідомлено читати найяскравіші фрагменти кіноповісті «Зачарована Десна»; Коментувати поєднання у творі реального і уявного; Пояснювати особливості світосприйняття малого Сашка; Висловлювати власне розуміння оптимізму, життєрадісності, любові до батьків та рідної природи.

Слайд 3

Про що ви запитали б Довженка, якби мали таку можливість? У чому неповторність великого кінорежисера? Чому долю митця називають трагічною?

Слайд 4

Біографія письменника

Слайд 5

Обговорення питань • У чому неповторність великого кінорежисера? • Чому долю митця називають трагічною? Десно! Моє слово до тебе, Хороша поліська ріка. Давно ти не бачиш край себе Хлопчину Довженка Сашка. Він виріс, пізнавши багато Річкових і плес, і глибин. Та ти йому — наче та мати, Якою пишається син... Він душу свою незбагненну Розкрив у словах чарівних, І силу любові вогненну Серцями відчули ми в них. П. Дорошенко

Слайд 6

визначте тему твору (починайте словами: "Я вважаю, що це твір про…"); поясніть, чому ви так думаєте ( починайте словами: "Тому що..."); наведіть приклади - аргументи з тексту (починайте словом "Наприклад..."); узагальніть свою думку, підсумуйте (починайте словами: "Отже…" або "Таким чином...")

Слайд 7

АВТОБІОГРАФІЧНИЙ ТВІР у ньому письменник розповідає про своє життя. КІНОПОВІСТЬ повість написана з урахуванням специфіки кіно, як сценарій кінофільму Гра «Впізнай героя» Робота з текстом повісті. Виразне читання (в групах) С О С Н И Ц Я С П О Г А Д Д О В Ж Е Н К О Домашнє завдання Дочитати повість; Написати творчу роботу на одну з тем: “Яскравий спогад дитинства”; “Світ моїми очима” Або скласти ребуси, кросворди, вікторини за текстом повісті.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література