X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Володимир Винниченко. Цікава історія з життя письменника.„Федько-халамидник”

Завантажити презентацію

Володимир Винниченко. Цікава історія з життя письменника.„Федько-халамидник”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку Володимир Винниченко. Цікава історія з життя письменника. „Федько-халамидник”.

Слайд 2

Мета уроку: познайомити учнів із такою постаттю в українській літературі як Володимир Винниченко, вміти розповідати цікаві епізоди з життя письменника, вміти проводити паралель між особистим життям автора і сюжетом твору; розвивати навички аналізу епічного твору виховувати усвідомлення найважливіших цінностей моралі та етики, що роблять людину душевно багатою і щедрою на добро, порядність, чесність.

Слайд 3

Талановита людина талановита у всьому

Слайд 4

26 липня 1880 року в Херсонській губернії Єлисаветградського повіту (тепер Кіровоградська область).

Слайд 5

Володимир Винниченко вступає до Єлисаветградської чоловічої класичної гімназії, де вчиться на кошти брата, але закінчити її не пощастило У 14 р написав перший літературний твір - поему про Запорозьку Січ, за яку «дістав перше політичне ув'язнення в гімназії (тиждень темного карцеру)».

Слайд 6

Винниченко у 1900 році вступає на юридичний факультет Київського університету. Проте вже з другого курсу його виключили.

Слайд 7

Євген Чикаленко став для Винниченка літературним «хрещеним батьком», оскільки завдяки саме його наполяганням на сторінках журналу «Киевская старина» було надруковано (1902) перше оповідання молодого прозаїка «Краса і сила»