X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
УРОК-ДИСПУТ "ЩО ДЛЯ МЕНЕ ОЗНАЧАЕ БУТИ КУЛЬТУРНОЮ ТА ВВІЧЛИВОЮ ЛЮДИНОЮ?"

Завантажити презентацію

УРОК-ДИСПУТ "ЩО ДЛЯ МЕНЕ ОЗНАЧАЕ БУТИ КУЛЬТУРНОЮ ТА ВВІЧЛИВОЮ ЛЮДИНОЮ?"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок - диспут Що для мене означає бути культурною та ввічливою людиною? (На основі вивчених творів українських письменників ХІХ століття)

Слайд 2

Епіграф уроку «Словесна творчість – це могутній засіб розумового розвитку людини, перед якою відкривається світ. З того часу, як слово стає для дитини інструментом, за допомогою якого твориться нова краса, дитина піднімається на нову сходинку бачення світу, досягає якісно нового етапу у своєму духовному розвитку. Їй хочеться у слові виразити своє захоплення, свій подив перед красою світу.» В.Сухомлинський.

Слайд 3

Правила ведення диспуту Намагайся висловлювати свої думки ясно та доступно, літературною мовою. Не перебивай опонента і не викрикуй, умій вислухати до кінця. Своє висловлювання обґрунтовуй, наводячи приклади з літературних текстів.

Слайд 4

Словник Диспут – розмірковування; усний науковий спір, обговорення якогось питання публічно, перед аудиторією. Інтелігентний – освічений, культурний, підготовлений до сприйняття теоретичних питань. Культура – сукупність матеріальних і духовних цінностей, створених людством протягом його історії (освіченість, вихованість). Толерантний – терпимий до чиїхось думок, переконань, вірувань.

Слайд 5

Людина – яка вона? Треба жити, закохавшись у щось недоступне. Людина зростає тоді, коли тягнеться вгору. Якщо знайдеш у житті легку дорогу, знай: вона не веде нікуди. Щоб досягти великого, треба починати з малого. Добрі якості ніколи не виправляють злих, як цукор, доданий до отрути, не заважає бути їй смертельною.