X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Улас Самчук - український Гомер ХХ ст.

Завантажити презентацію

Улас Самчук - український Гомер ХХ ст.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Надходить час, коли ми мусимо стати громадянами, членами суспільства, членами нації, повірити в себе як живу дійсність».(Аналіз статті У. Самчука «Нарід чи чернь?» Урок позакласного читання)

Слайд 2

Цілі знати періоди публіцистичної діяльності У. Самчука, основні теми його статей публіцистичного характеру; уміти аналізувати зміст статті «Нарід чи чернь?»; розвивати усне мовлення, логічне мислення, уміння співпрацювати з однокласниками; виховувати почуття національної свідомості.

Слайд 3

Улас Самчук - український Гомер ХХ ст.

Слайд 4

Спадок митця Пам»ять …..

Слайд 5

Публіцистична діяльність митця

Слайд 6

Літературний диктант 1. З якого року почав Самчук свою діяльність як публіцист? 2. Як він назвав репортаж про побачене під час поїздки в Східну Україну? 3. Яку посаду письменник обіймав в Українському національному об'єднанні в Карпатській Україні? 4. Під якою назвою видані щоденникові записи, зроблені в 1945 році в Німеччині й видані в 1954 в Буенос-Айресі? 5. У скількох статтях Самчуком проаналізовано і сплановано роботу МУРу? 6. Назвіть книги, які стоять на межі мемуарної й публіцистичної літератури.

Слайд 7

Великий резонанс мала стаття «Нарід чи чернь?», надрукована в газеті «Українське слово» 9 листопада 1941 року. — Яка проблема звучить уже в назві статті? Нарід Чернь Нація Організована, свідома, вигранена збірна одиниця Маса Юрба без'язиких і безликих постатей («Хто ми?» Тобто це питання до кожного з нас: ми повинні самі замислитися, ким ми є.)

Слайд 8

Публіцистика Завдання — агітація, активний вплив на читача і слухача. Особливості стилю: точність висловлювання; логічність доводів з відкритим вираженням експресії та емоційного забарвлення окремих фраз). Мета : з'ясування певних суспільно-політичних питань; переконання читачів та слухачів у правильності висунутих думок; активність впливу цих думок