X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Український письменник з далекої Канади

Завантажити презентацію

Український письменник з далекої Канади

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мандрівець з далеких доріг Світ далекий, але близький, Рідний, наддніпрянський край, Виглядає, мов у казці, Мов у мріях Божий рай. С.Горлач

Слайд 2

Хто він: письменник України чи далекої Канади? У чому сенс життя цього «перелітного птаха»? У чому полягає призначення Степана Горлача на українській землі? Чи можна віднести творчість цього письменника до ряду талантів Веселівського краю? Чи можна вважати Степана Горлача носієм української культури та мистецтва на теренах рідної землі?

Слайд 3

Мета проекту Дослідити та висвітлити основні віхи життя і творчості вихідця з України – Степана Горлача, його просвітницьку діяльність. Донести до загалу значимість творчості письменника. Довести, хто він: письменник України чи далекої Канади?

Слайд 4

Анотація проекту Розкрити питання “Хто він: письменник України чи далекої Канади?” Учні поділені на 4 групи: “Біографи” – вивчають життєвий шлях письменника. “Літератори” – опрацьовують творчий доробок С.Горлача “Журналісти” – висвітлюють в пресі інтерв’ю з письменником та його родичами. “Експерти” – наводять переконливі аргументи і створюють підсумкову діаграму.

Слайд 5

Об’єднуємося у групи! Біографи Літератори Журналісти Експерти

Слайд 6

План проекту Опрацювати літературні джерела і донести до загалу біографічні відомості про життєвий шлях письменника. Дослідити творчий доробок С.Горлача. Взяти інтерв’ю і розмістити статтю на сторінках газет. Провести опитування і створити діаграму “Хто він: письменник України чи далекої Канади?”

Слайд 7

Очікувані результати Реалізація проекту сприятиме: Детальному ознайомленню із життєвим і творчим шляхом письменника. Оволодінню учнями знаннями і вміннями в галузі основ журналістики (статті). Реалізації творчого потенціалу учнів. Залученню учнів до безпосередньої участі у підготовці до інтерв’ю та написанні статті до шкільної та районної газет. Розвитку навичок співробітництва. Вихованню толерантності, культури мовлення і мистецтва спілкування.

Слайд 8

Інформаційні джерела http://www.11channel.dp.ua/news/ http://www.phl.ua/_site/src/result. http://uk.wikipedia.org/wiki/ С.Горлач. Максим. Роман.-К.: «Ярославів Вал», 2005. П. Сорока. Степан Горлач. Літературний портрет. – Тернопіль:ТДПУ ім..В.Гнатюка, 2000 р. С.Горлач. Українсько-канадські приповідки і афоризми. – Торонто: «Стего», 1985 р. С. Горлач. Хрестини незалежності. – К.: «Ярославів Вал», 2006 р. Р. Гром’як. Словник літературознавчих термінів.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література