X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Українська література ренесансу і бароко"

Завантажити презентацію

"Українська література ренесансу і бароко"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Творчий проект на тему: “Українська література ренесансу і бароко”

Слайд 2

Мета проекту Дослідити українську літературу доби Ренесансу і Бароко, а також визначити: що таке братства, як вони виникли; дізнатися про освіту в Україні XVI - XVII ст., про українських першодрукарів, зокрема Івана Федорова; вивчити біографію Івана Вишенського та дослідити його твір “Послання до єпископів”

Слайд 3

Зміст Виникнення братств Що таке братства? Львівське Успенське братство Київське братство Освіта Острозька академія Києво-Могилянський колегіум • Книгодрукування Першодрукарі в Україні Іван Федоров Доба Ренесансу Доба Бароко Іван Вишенський Біографія Івана Вишенського “Послання до єпископів”

Слайд 4

Виникнення братств Що таке братства? Братства – це численні громадсько-політичні організації, що виникли в Україні наприкінці XVIст. Братські товариства засновувалися, як правило, при православних церквах. Отже, до певної міри вони були й релігійними організаціями. До братств належали переважно купці, ремісники й простолюд.

Слайд 5

Львівське Успенське братство Львівське Успенське братство -  національно-релігійна громадська організація православних українських міщан з 80-х рр. XVI ст. до 1788 р. Ініціаторами заснування цього братства були купці та ремісники: Ю. Рогатинець, І. Рогатинець, І. Красовський, Д. Красовський, Л. Малецький та ін. У 1585 р. Львівське Успенське братство організувало школу, де навчалися і викладали відомі діячі культури (Йов Борецький, Кирило Транквіліон-Ставровецький та ін.).Також братство організувало у Львові шпиталь – притулок для непрацездатних, подавало матеріальну допомогу своїм незаможним членам.