X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Синквейн - один з прийомів активізації звязного мовлення

Завантажити презентацію

Синквейн - один з прийомів активізації звязного мовлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Семінар-практикум з використанням мультимедійної дошки на тему: “Синквейн – один із прийомів активізації звязного мовлення у школярів” Виконала: логопед Дідух О. К. гарна полетіла ??????? легкая кружляє

Слайд 2

Для того, щоб зрозуміти, про що піде сьогодні мова, хочу запропонувати вашій увазі малюнок, до якого дівчина написала синквейн.

Слайд 3

Словник Синквейн - це один з прийомів активізації пізнавальної активності дітей, формування їх розумового та мовленнєвого розвитку. Слово «синквейн» походить від французького слова «п'ять» і означає «вірш, що складається з п'яти рядків».  Синквейн - це не звичайний вірш, а вірш, написаний відповідно до певних правил. У кожному рядку задається набір слів, який необхідно відобразити в вірші.

Слайд 4

Історія виникнення синквейну Синквейн представляє з себе віршовану форму з п'яти рядків. Виникла ця форма в Америці на початку 20-го століття і сформувалася під впливом популярної у той час японської поезії. Згодом поширилась по всьому світі. Його стали використовувати і в дидактичних цілях, як досить результативний метод розвитку зв'язного мовлення. Вперше ця форма була розроблена американською поетесою Аделаїдою Крепс. Синквейн включили в її посмертну збірку віршів 1914 р.