X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сила

Завантажити презентацію

Сила

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА: ТЕМАТИЧНЕ ОЦІНЮВАННЯ З ТЕМИ “ ДИВОСВІТ ЛІТЕРАТУРНОЇ КАЗКИ” “ І сила перед розумом никне”

Слайд 2

РІВЕНЬ 1 ( Оцінюється в 4 бали) 1 Чим пишався Лис? 2 Який був Лис за характери стикою автора? 3 Що пообіцяв Лис своїм товаришам? 4 Хто виявив Лиса на вулиці?

Слайд 3

НАЗВАТИ ПОНЯТТЯ 1 ПРИСЛІВ’Я – ЦЕ…… 2 КАЗКА-ЦЕ………. 3 КАЗКА, СКЛАДЕНА ПИСЬМЕННИКОМ – ЦЕ…… 4 ТЕМА-ЦЕ…. 5 ОСНОВНА ДУМКА ТВОРУ, ОСНОВНИЙ ВИСНОВОК ПРО ЗОБРАЖЕНІ ПОДІЇ, ЯВИЩА, ТЕ, ЩО ХОТІВ ПИСЬМЕННИК ПОКАЗАТИ СВОЇМ ТВОРОМ-ЦЕ…… 6 ГОЛОВНІ ГЕРОЇ- ЦЕ…… РІВЕНЬ 2 ( Оцінюється в 6 балів)

Слайд 4

РІВЕНЬ 3 ( Оцінюється в 2 бали) Виправте помилку у приказці. Микола такий розумний – і за холодну воду береться

Слайд 5

Індивідуальне завдання 1 Розкрийте зміст прислів’я (5 бали) “ Одна голова добре, а дві краще” 2 Прочитати напам’ять скоромовку ( 3 бал) 3 Розгадати головоломку.( 4 бали ) Прочитати закодоване прислів’я ни дур бо дур ни цю ця на ся, цю, бо кай ком Не Гри ви ми лі зе

Слайд 6

Перевірка РІВЕНЬ 1 1Сміливістю, вмінням полювати 2 Хитрий-прехитрий 3 Вкрасти з базару курку 4 Пси РІВЕНЬ 2 1 Прислів’я-це стислий і влучний народний вислів з висновком повчального характеру. 2 Казка- це усне оповідання , що розповідає про вигадані чи фантастичні події, які сприймаються як реальні. 3 Авторська 4 Тема- це те, про що розповідається у творі. 5 Ідея 6Головні герої – це ті, які стоять у центрі твору, характер , дії, вчинки яких змальовуються докладніше.

Слайд 7

РІВЕНЬ 3 РОЗУМНИЙ І ЗА ХОЛОДНУ ВОДУ БЕРЕТЬСЯ

Слайд 8

ГОЛОВОЛОМКА “Не микайся, Грицю, на дурницю, бо дурниця боком вилізе”.

Слайд 9

Вітаємо з успішно виконаною контрольною роботою!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література