X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Що значить для сучасного українця «Кобзар» Т.Г.Шевченка

Завантажити презентацію

Що значить для сучасного українця «Кобзар» Т.Г.Шевченка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що значить для сучасного українця «Кобзар» Т.Г.Шевченка

Слайд 2

План роботи «Кобзар» – духовна Біблія України. Видання «Кобзаря» в Україні. Особистість поета в «Кобзарі». «Кобзар» в житті українців. «Кобзар» Т.Г.Шевченка – духовний заповіт молоді.

Слайд 3

Мета презентації З'ясувати значення «Кобзаря» в українській літературі. Поглибити знання про різні видання книги. З'ясувати особистість поета в «Кобзарі». Визначити роль «Кобзаря» в житті українців. Актуальність духовної Біблії для молоді.

Слайд 4

«Кобзар» – духовна Біблія україни "Кобзар" - книга, що врятувала націю" «Коли б мені прийшлося одним словом схарактеризувати поезію Шевченка, то я сказав би: се поезія бажання життя. Свобідного життя, всесторонній, нічим не опутаний розвій одиниці і цілої суспільності, цілого народу, – се ідеал Шевченка, котрому він був вірним ціле життя». І.Я.Франко

Слайд 5

Видання «Кобзаря» в Україні Яких тільки нема "Кобзарів". Від півтораметрового до найменшого за форматом - 6 на 5 см. При житті Шевченка їх вийшло три.

Слайд 6

Видання «Кобзаря» в Україні Уперше «Кобзар» видано 1840 у Санкт-Петербурзі за сприяння Євгена Гребінки. У збірку ввійшло всього вісім творів. Вихід«Кобзаря», навіть урізаного царською цензурою, — подія величезного літературного й національного значення. З першого виступу в літературі Шевченко визначив своєю творчістю шляхи подальшого розвитку української мови та літератури.