X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПУБЛІЦИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ І. ФРАНКА. ЗНАЧЕННЯ ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИКА

Завантажити презентацію

ПУБЛІЦИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ І. ФРАНКА. ЗНАЧЕННЯ ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИКА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПУБЛІЦИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ І. ФРАНКА. ЗНАЧЕННЯ ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИКА

Слайд 2

Розгадати кросворд, у якому приховане прізвище письменника

Слайд 3

1 Поема. А «Сікстинська мадонна». 2 Сюжет. Б «Мойсей». 3 Вірш. В «Перехресні стежки». 4 Повість. Г «Сойчине крило». 5 Новела. Д «Гімн». 1 2 3 4 5 Б А Д В Г

Слайд 4

«Ми не можемо назвати, мабуть, жодної ділянки людського духу, в якій не працював би Іван Франко і в якій він би не був великий» (П. Загребельний).

Слайд 5

«…Тихий і непомітний, поки мовчить. А заговорить — і вас здивує, як ця невисока фігура росте й росте перед вами, мов у казці.» (М. Коцюбинський).

Слайд 6

«Нема, певне, тієї ділянки літературної, до якої не доклав Франко рук своїх, якої б не збагатив своєю працею. І скрізь він визначався з гурту своїм яскравим талантом та кипучим темпераментом» (С. Єфремов).

Слайд 7

«Франко був народжений поетом, але він же був народжений і прозаїком, і ученим-дослідником, і громадським діячем.» (М. Рильський).

Слайд 8

Іван Франко — геніальний поет, що залишив своїм нащадкам коштовні перлини громадянської та інтимної лірики; великий прозаїк, видатний драматург, перекладач, літературознавець, критик, фольклорист, етнограф, громадянський діяч.

Слайд 9

1. Підготувати повідомлення на тему «Чим захоплює вас постать Каменяра»? 2. Скласти тестові завдання за творчістю І. Франка. 3. Прочитати оповідання «Каторжна» Б. Грінченка. Домашнє завдання

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська література