X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Презентація до вивчення біографії і повісті “Тореадори з Васюківки"

Завантажити презентацію

Презентація до вивчення біографії і повісті “Тореадори з Васюківки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація до вивчення біографії і повісті “Тореадори з Васюківки" Вчителя Воробйової Л.Б.

Слайд 2

(30.01.1930)— беззаперечний класик сучасної української дитячої літератури

Слайд 3

Народився 30 січня 1930 року в м. Бердичеві на Житомирщині. У лихі 30-ті, втративши батька — подоляка-тернополянина, який у 20-ті роки був у "січових стрільцях", майбутній письменник переїжджає з мамою до Києва. Скінчивши десятирічку, 1947 року В.Нестайко вступив на слов’янське відділення філологічного факультету Київського університету. Нелегкими були повоєнні роки Всеволода Нестайка: голодними, але то були роки юності і роки студенства, які запам’ятовуються на все життя. В. Нестайко працював у редакціях журналів «Дніпро», «Барвінок», у видавництві «Молодь». З 1956 по 1987 рік завідував редакцією у видавництві «Веселка».

Слайд 4

“У дитинстві я був руденький, худенький і маленький — чи не найменший у першому класі. І страшенно хотів якнайшвидше вирости. За порадою однокласника Васі, такого ж, як і я, шпінгалета, я прив’язував до однієї ноги важку праску, до другої — цеглину, хапався за верхню планку одвірка і висів, поки вистачало сил, намагаючись витягти своє тіло. А ще той Вася мені сказав, що від дощу все росте. І я довго простоював під дощем, підставляючи струменям свою грішну руду голову. Мама дивувалася, чого в мене постійний нежить.”

Слайд 5

“А коли я став по-справжньому дорослим, мені страшенно захотілося повернутись назад у дитинство — догратися, досміятися, добешкетувати... Вихід був один — стати дитячим письменником. Так я й зробив. “

Слайд 6

1956 року побачила світ його перша книжка оповідань «Шурка і Шурко», далі з'явилися збірки оповідань «Це було в Києві» (1957), «Супутник Л1РА-3» (1960), «Космо-Натка» (1963), повість-казка «В Країні Сонячних Зайчиків» (1959), інші казки — «Пригоди   близнят-козенят»   (1972), «Олексій,   Веселесик   і Жар-Птиця» (1975), «Пригоди Журавлика» (1979), гумористичні повісті «Пригоди Робінзона Кукурузо» (1964), «Незнайомець з тринадцятої квартири» (1966), «Таємниця трьох невідомих» (1970), «Пригоди Грицька Половинки (1978), «П'ятірка з хвостиком», а також низка п'єс.