X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поетична творчість Тамари Коломієць

Завантажити презентацію

Поетична творчість Тамари Коломієць

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поетична творчість Тамари Коломієць

Слайд 2

«Найголовніше - навчити людину бачити, розуміти і цінувати все живе…» Тамара Коломієць

Слайд 3

Слайд 4

Тамара Коломієць видала понад 40 книг, 30 з яких – для дітей. Її вірші читали у дитинстві ще твої мама і тато. Поетесу нагороджено літературною премією імені Лесі Українки. Це дуже почесна премія, якої удостоюються лише найкращі митці слова.

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Тамара Опанасівна Коломієць народилася в місті Корсунь-Шевченківський на Черкащині. Мати багато працювала, тому вихованням дівчинки займалася бабуся. Мама дівчинки працювала лікарем. Дідуся і татка, на жаль, уже в ранньому дитинстві у дівчинки не було: дідуся забрала громадянська, а татка — Друга світова війна. Але був ще маленький братик, якому доводилося власноручно майструвати вітрячки, літачки та кораблики.

Слайд 11

Тамара Опанасівна належить до покоління, дитинство якого було перерване війною. Ще до війни дівчинка вміла читати. А потім усі підручники замінив «Кобзар» та бабусині козацькі й чумацькі сумовиті пісні, казки, загадки, лічилки, яких вона знала безліч.