X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Павло Тичина - Життєвий та творчий шлях

Завантажити презентацію

Павло Тичина - Життєвий та творчий шлях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Павло Тичина

Слайд 2

Павло Григорович Тичина народився 27(15) січня 1891 р. у селі Піски Козелецького повіту Чернігівської губернії (тепер Бобровицького району Чернігівської області).

Слайд 3

Батьки Походив зі старовинного козацького роду (його пращурбув полковником у Богдана Хмельницького). Батько майбутнього поета був сільським дяком — вчителем «школи грамоти». Сім'я була багатодітна (народилося 13, зіп'ялося на ноги 9 дітей), жили впроголодь, зате гарно співали. Змалку Павло виявив хист до музики, малювання і віршування.

Слайд 4

Як поет П. Г. Тичина починав у 1906-1910 рр. з наслідування народних пісень та творів Т. Г. Шевченка. Перші друковані твори молодого поета з'явилися 1912 р.

Слайд 5

Збірки «Сонячні кларнети» (1918) «Плуг» (1920) , «Вітер з України» (1924), «Чернігів» (1931 р.),

Слайд 6

Творча особистість Павло Григорович чудово грав на кларнеті, та й у словах вловлював особливе, музичне звучання. Можливо, тому так легко давалося йому вивчення іноземних мов (він вільно володів п'ятнадцятьма).

Слайд 7

Надгробок Павла Тичини на Байковому цвинтарі в Києві Помер П. Г. Тичина 16 вересня 1967 року в Києві. Похований на Байковому кладовищі в Києві

Слайд 8

Хата-музей Павла Тичини

Слайд 9

“Хор лісових дзвіночків”

Слайд 10

Слайд 11

Дякуємо за увагу!!!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література