X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАСПОРТИ ЛІТЕРАТУРНИХ ГЕРОЇВ

Завантажити презентацію

ПАСПОРТИ ЛІТЕРАТУРНИХ ГЕРОЇВ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАСПОРТИ ЛІТЕРАТУРНИХ ГЕРОЇВ

Слайд 2

Плаксій цар “Голова його – мов бочка, Очі – ніби кавуни” ІМ'Я: СОЦІАЛЬНИЙ СТАН: ПОРТРЕТ, ОСОБЛИВІ ПРИКМЕТИ:

Слайд 3

країна СЛЬОЗОЛИЙ дочки: Нудота, Вай-Вай, Плаксота; три сини Плаксуни “забіяки-сльозівці”; “віроломний, як змія,капітан Макака” МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ РОДИНА: ОТОЧЕННЯ:

Слайд 4

“…сміятись і радіти У моєму царстві – ні!” “Ми тепер встановим скрізь Віковічне царство сліз!” злий, жорстокий, ледар, песиміст, ненавидить людей своєї країни, боязливий, хитрий “…любив, як плачуть діти, бо любив їх сльози пити…” ДЕВІЗ ЦАРЯ: РИСИ ХАРАКТЕРУ: МЕТА ЖИТТЯ : УПОДОБАННЯ, ЗАХОПЛЕННЯ:

Слайд 5

ПАСПОРТ ЛІТЕРАТУРНОГО ГЕРОЯ

Слайд 6

Лоскотон бідний чоловік, мандрівник І була накидка сіра В Лоскотана на плечах. “Лоскотливі мав він вуса І м'якенькі, наче пух. І м'яке волосся русе Розсипалося до вух.” ІМ'Я: СОЦІАЛЬНИЙ СТАН: ПОРТРЕТ, ОСОБЛИВІ ПРИКМЕТИ:

Слайд 7

країна СЛЬОЗОЛИЙ “жив у мандрах і митарстві” батраки й робітники; “… його завжди і всюди Од ловців ховали люди”. цар Плаксій, сльозівці, капітан Макака МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ СПОСІБ ЖИТТЯ: ДРУЗІ: ВОРОГИ:

Слайд 8