X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Наша галактика"

Завантажити презентацію

"Наша галактика"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Наша Галактика Виконали учні 11-А класу: Фурдиш Вероніка та Манакова Світлана

Слайд 2

Галактика— гігантська, гравітаційно-зв'язана система із зірок і зоряних скупчень, міжзоряного газу і пилу, і темної матерії. Всі об'єкти в складі галактик беруть участь в русі відносно загального центру мас.

Слайд 3

Галактики відрізняються великою різноманітністю: серед них можна виділити сфероподібні еліптичні галактики, дискові спіральні галактики, галактики з перемичкою (баром), карликові, неправильні і т. д.

Слайд 4

У просторі галактики розподілені нерівномірно: в одній області можна знайти цілу групу близьких галактик, а в іншій можна не знайти жодної, навіть найменшої галактики (такі порожні області простору називаються войдами). Точна кількість галактик в спостережуваній частині Всесвіту невідома, але, за оцінками, їх близько ста мільярдів.

Слайд 5

Чумацький Шлях — власна назва галактики, у якій розташована Сонячна система, а також усі зорі, які ми бачимо неозброєним оком.

Слайд 6

Українці здавна мали багато назв нашої галактики. Чумацький шлях — найпоширеніша з них. Згідно з легендою чумаки їздили до Криму по сіль, орієнтуючись вночі на світлу смугу на небі. Також вживаються назви Молочний шлях і Галактика (з великої літери, щоб уникнути плутанини з іншими галактиками).