X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музей ім П.Куліша в селі Оленівка

Завантажити презентацію

Музей ім П.Куліша в селі Оленівка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музей: адреса: вул. Куліша 15, с.Оленівка,Борзнянський район, Чернігівська обл.

Слайд 2

Слайд 3

Створення музея-заповідника “Ганина пустынь” почалось у 2000 році біля трьох могил, где поховані : - Пантелеймон Олександрович Куліш; - Олександра Михайлівна Білозерська-Куліш (1828-1911), його дружина – власниця хутора, видатна українська письменниця , яка мала псевдонім Ганна Барвінок; - Василь Михайлович Білозерський, рідний брат Олександри Михайлівни, письменник, журналіст, один із видавців журналу “Основа”.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Ворота музею прикрашені надписом “І буде дух його із віку вік сіяти, серця цілющою водою покропляти і рани гоїти, і сльози обтирати” П. Кулиш “Дзвони по кобзарщині”

Слайд 7

Слайд 8

На територии музею відтворено дім Куліша, біля якого два памятника – Панькові Кулішеві, який задумливо сидить біля колодязя... Він наче присів відпочити на хвилинку, коли повернувся з далеких подорожей

Слайд 9

Слайд 10

Поряд пасіка та садок, за яким доглядав Куліш. Цікавими є речі того періоду, коли жили та творили Пантелеймон Куліш та його дружина.

Слайд 11

Слайд 12