X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музей ім П.Куліша в селі Оленівка

Завантажити презентацію

Музей ім П.Куліша в селі Оленівка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музей: адреса: вул. Куліша 15, с.Оленівка,Борзнянський район, Чернігівська обл.

Слайд 2

Слайд 3

Створення музея-заповідника “Ганина пустынь” почалось у 2000 році біля трьох могил, где поховані : - Пантелеймон Олександрович Куліш; - Олександра Михайлівна Білозерська-Куліш (1828-1911), його дружина – власниця хутора, видатна українська письменниця , яка мала псевдонім Ганна Барвінок; - Василь Михайлович Білозерський, рідний брат Олександри Михайлівни, письменник, журналіст, один із видавців журналу “Основа”.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Ворота музею прикрашені надписом “І буде дух його із віку вік сіяти, серця цілющою водою покропляти і рани гоїти, і сльози обтирати” П. Кулиш “Дзвони по кобзарщині”

Слайд 7

Слайд 8

На територии музею відтворено дім Куліша, біля якого два памятника – Панькові Кулішеві, який задумливо сидить біля колодязя... Він наче присів відпочити на хвилинку, коли повернувся з далеких подорожей

Слайд 9

Слайд 10

Поряд пасіка та садок, за яким доглядав Куліш. Цікавими є речі того періоду, коли жили та творили Пантелеймон Куліш та його дружина.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Особливе місце займає рушник (кролевецкое полотенце), на якому вишито “1894 рік”. Цей рушник памятає слова , які казав Куліш дружині на їхньому весіллі….

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література