X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Михайло Стельмах

Завантажити презентацію

Михайло Стельмах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автобіографічна повість «Гуси-лебеді летять» Михайло Стельмах

Слайд 2

Наша мета З’ясувати основні факти життєвого шляху М.Стельмаха, що впливали на його розвиток й становлення як особистості; Ознайомитись з творчою спадщиною письменника; Опрацювати поняття « автобіографічна повість», «дилогія», «сюжет»; Познайомитись з сюжетом повісті «Гуси-лебеді летять»

Слайд 3

Завдання – конкурс (робота у групах) Спираючись на статтю підручника «Михайло Панасович Стельмах» (стор 137 – 140), та матеріали слайдів ( 4 – 10), створити нарис «Закоханий у життя»

Слайд 4

24 травня 1912 р. Вінниччина. У с. Дяківці Літинського району у незаможній селянській родині Стельмахів народився син Михайло…

Слайд 5

Особливе ставлення до батьків Епіграфом до повісті стали слова: «Моїм батькам - Ганнi Iванiвнi й Панасу Дем'яновичу з любов'ю i зажурою»

Слайд 6

Освіта та спроби пера Починає літературну творчість як поет. 1933 рік – перші літературні спроби. 1936 рік перша поетична збірка «Добрий ранок».

Слайд 7

Випробування «вогненними роками»

Слайд 8

«Гуси-лебеді летять» - автобіографічна повість. 1964 р. Може, тим без пісні я не можу Працювати, жити навіть дня, Що округ земля моя хороша, А на ній - моя рідня!