X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Л.Пономаренко „Гер переможений“

Завантажити презентацію

Л.Пономаренко „Гер переможений“

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Л. ПОНОМАРЕНКО «ГЕР ПЕРЕМОЖЕНИЙ»

Слайд 2

Диспут – латинського походження, означає “суперечу”, “міркую”. Правила диспуту: Якщо хтось говорить – слухай. Хочеш висловитись – підніми руку. Не перебивай того, хто говорить. Будь активним у диспуті.

Слайд 3

Питання до диспуту: Що означає слово жорстокість? У чому виявляється жорстокість у світі? Чи жорстокі ви самі? Як можна боротися з жорстокістю?

Слайд 4

Тема уроку: Любов Пономаренко “Гер переможений” Мета уроку: стисло ознайомитися з життєвим і творчим шляхом Л.Пономаренко; розкрити характери героїв, з'ясувати причини такого явища як жорстокість дітей по відношенню до німця; формувати вміння осмислювати прочитане, грамотно висловлювати свої думки, аргументувати їх; усвідомити ідейний зміст твору; виховувати в собі одну з найкращих людських рис – милосердя, уміння прощати, любити людину.

Слайд 5

Любов Петрівна Пономаренко рррроооол

Слайд 6

НОВЕЛА – різновид оповідання, невеличкий епічний твір, характерними ознаками якого є: незвичайна життєва подія, напружений розвиток дії, несподівана розв'язка, героїв небагато, увага зосереджена на розкритті переживань і настроїв дійових осіб, як правило, відсутні описи.

Слайд 7

Жахи війни…

Слайд 8

Жахи війни…

Слайд 9

Гер – пан Шнель – швидко Гут – добре Кіндер – дитина Фрау – звертання до жінки в Німеччині Лейпціг – місто в Німеччині Барак – місце проживання німців Вдова – жінка, в якої загинув чи помер чоловік Бидлота – принизливе звернення до полоненого

Слайд 10

Яких страждань зазнав наш народ та багато інших народів під час Другої світової війни? Чому народ-борець переміг фашизм? За що ми повинні бути вдячними тим, хто загинув на війні, отримав каліцтво, залишився живим? Чи живуть поруч з вами люди — учасники війни? Як ви ставитеся до них? С. Далі “Обличчя війни”

Слайд 11

Суд над жорстокістю дітей Зло – добро Жорстокість – милосердя Ідея твору – засудження війни, жорстокості, уславлення гуманізму, доброти, чуйності.

Слайд 12

Домашнє завдання Підготуватися до тематичної контрольної роботи

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література