X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Літературний процес кінця ХІХ – початку ХХ століть

Завантажити презентацію

Літературний процес кінця ХІХ – початку ХХ століть

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Літературний процес кінця ХІХ – початку ХХ століть

Слайд 2

Суспільно-політичні умови

Слайд 3

Модернізм Модернізм (від фр. Moderne – сучасний) – комплекс літературно-мистецьких напрямів, що виникли наприкінці ХІХ ст. як заперечення натуралізму в художній дійсності. Основні модерністські напрями: імпресіонізм, експресіонізм, неоромантизм, неореалізм, неокласицизм, символізм, футуризм.

Слайд 4

Класицизм

Слайд 5

Імпресіонізм - (від фр. impression — враження) — художній напрям, що заснований на принципі безпосередньої фіксації вражень, спостережень, співпереживань. Клод Моне «Враження»

Слайд 6

Михайло Коцюбинський

Слайд 7

Експресіонізм - (від франц. expression – вираження, виразність) — літературно-мистецька стильова течія, як відображала людину, напругу її переживань та емоцій, бурхливу реакцію на дегуманізацію суспільства, знеособлення в ньому людини, на розпад духовності.

Слайд 8

Василь стефаник

Слайд 9

Неоромантизм - стильова течія модернізму, що виникла в українській літературі на початку XX ст., названа Лесею Українкою «новоромантизмом». Зі «старим» романтизмом його ріднить порив до ідеального, виняткового. Неоромантики на перше місце поставили чуттєву сферу людини, емоційно-інтуїтивне пізнання.