X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович

Завантажити презентацію

Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович» Автор презентації Учениця 9-Б класу Малишок Миролсава

Слайд 2

Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович Народився Григорій Федорович Квітка-Основ'яненко в с. Основа біля Харкова у дворянсько-поміщицькій сім'ї. З дитинства він був хворим і кволим. Із-за золотухи в п'ятирічному віці хлопчик осліп. Зір повернувся до нього знов після відвідування Озерянського храму. Юний Квітка побачив світло, що йшло від ікони Озерянської Божої Матері й прозрів.

Слайд 3

Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович Подія ця мала такий великий вплив на нього, що на двадцять третьому році життя він вирішив стати послушником монастиря. Щоправда, цьому кроку передувала військова служба. Перебуваючи послушником Куряжського монастиря, Квітка, одягнений у чорні смиренні шати, виконував різноманітну роботу до 1806 року. Потім він знов повернувся на війскову службу, за призначенням урядової комісії в міліцію Харківської губернії.

Слайд 4

Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович В 1812 році Г.Ф.Квітка починає свою громадську діяльність. В Харкові відкривається постійний громадський театр, директором якого назначають Григорія Федоровича. За звичаєм палко і пристрасно братися за будь-яку справу, він до того захопився театром, що ледь не одружився з одною із його акторок.

Слайд 5

Квітка-Основ'яненко Григорій Федорович І хоча директорську посаду в театрі йому прийшлось залишити із-за своеї активної благодійної й просвітянської діяльності, любов до сцени Основ'яненко проніс через усе життя. Пізніше це почуття спонукало його до створення драматичних творів для театру. В 1841 році він надрукував цікаву й приголомшливу "Історію театру в м. Харкові".