X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Коцюбинська

Завантажити презентацію

Коцюбинська

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Провісник українського фемінізму Повість “Людина” є першою в українській літературі спробою розкрити проблему емансипації жінки. Разом зі своєю героїнею Оленою Ляуфлер письменниця повстає проти традиційного трактування ролі жінки суспільством, де домінують чоловіки, проти насильного обмеження її інтересів трьома німецькими “К”, “Kinder” , “Kirche”, “Kuche” ( діти, церква, кухня)

Слайд 2

Героїні Ольги Кобилянської вчать нас ніколи не втрачати власної гідності, бути сильними і наполегливими в освіті, в досягненні своєї мети, не втрачати почуття милосердя і обов’язку перед ближніми.

Слайд 3

Наталя Кобринська Ольга Кобилянська Леся Українка Соломія Павличко Оксана Забужко Літературний образ жінки ХIХ століття - “покритки”, “бурлачки”, “повії”, що були уособленням горя, нещастя й немочі, відступив перед “царівною” і “одержимою духом”. В українській літературі вперше прозвучав інтелігентний жіночий голос, а разом з ним і феміністична ідея”, підтримана наступницями О. Кобилянської, розвинута нашими сучасницями.

Слайд 4

Минуло багато років. За цей час жінки досягли в емансипації усього, що хотіли. Але з’явилися інші проблеми, тепер уже зворотного порядку: як звільнитися від тягаря звалених на себе чоловічих обов’язків і знову стати жінкою. Сьогодні питання емансипації жінок майже повністю вирішене. Але міщанство живуче, і багато його рис, на жаль, зберігаються і в нашому суспільстві.

Слайд 5

Аналіз результатів соціологічних досліджень свідчить, що жіночі організації в Україні не користуються великою популярністю у населення, а їх потенційні можливості у розв’язанні жіночих проблем залишаються задіяними не повною мірою. Цьому перешкоджає і обмежений доступ жінок в урядові та управлінські структури, низький рівень поширення феміністичних цінностей. Навіть у жіночих організаціях домінує традиційний погляд на жінку.

Слайд 6

"Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків« ( 2006р.) Метою цього Закону є досягнення паритетного становища жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства шляхом правового забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, ліквідації дискримінації за ознакою статі та застосування спеціальних тимчасових заходів, спрямованих на усунення дисбалансу між можливостями жінок і чоловіків реалізовувати рівні права, надані їм Конституцією і законами України. ЗАКОН УКРАЇНИ № 2866-ІV

Слайд 7

Серед основних завдань проекту – сприяння уряду у виконанні програм ґендерної рівності та впровадженні відповідного законодавства; розвиток культури і освіти без ґендерної упередженості; створення умов, сприятливих для подолання насильства над жінками та дітьми; посилення спроможності владних інституцій у впровадженні ґендерної рівності та регіональний ґендерний розвиток. Для усунення негативних тенденцій в розвитку сучасного українського суспільства у 2009 році розпочав свою роботу новий спільний проект Програми Розвитку ООН в Україні, Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку і Уряду України. Проект має назву «Програма рівних можливостей та прав жінок в Україні» та розрахований на 3 роки.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська література