X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Каторжна

Завантажити презентацію

Каторжна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Грінче нко Борис Дмитрович (1863-1910)

Слайд 2

Борис Грінченко був активним поетом, прозаїком, драматургом, перекладачем, літературним критиком. Відомий він і як мовознавець («Словарь української мови»), фольклорист та етнограф («Этнографические материалы, собранные в Черниговской и соседней с ней губерниях»), педагог, публіцист, організатор видавничої справи, бібліограф.

Слайд 3

Творчість Б.Д. Грінченка Збірки віршів 1884 рік — «Пісні Василя Чайченка». 1886 рік — «Під сільською стріхою». 1893 рік — «Під хмарним небом». 1893 рік — «Хвилини». 1895 рік — «Пісні та думи».

Слайд 4

Слайд 5

«Каторжна» Оповідання. 1888 рік Скільки років було Докії, коли вона залишилася напівсиротою? Як ставилися мачуха до пасербиці? Якими рисами характеру дівчина схожа на свою матір? Як ставиться Докія до мачушиних дітей? Чому саме так? Утіленням чого став кущ калини для дівчини?

Слайд 6

Чому каторжна не показувала іншим своїх почуттів? Доведіть, що дівчина зазнала страшних злигоднів. Дайте розгорнуту характеристику Семену. Чому Докія не наважилася до кінця здійснити свій задум і почала гасити полум’я?  Пригадайте останні слова Докії. Що вони означають?

Слайд 7

Добро Життя Докії Зло

Слайд 8

ПРИЧИНИ ТРАГЕДІЇ ДОКІЇ

Слайд 9

Підсумок Сам письменник зізнавався, що займався літературною роботою не тому, що почував у собі талант художника, а тому, що бачив у ній основний засіб сприяти культурному піднесенню й пробудженню свідомості. Дійсно, його твори примушують нас замислитися над швидкоплинністю життя й по-іншому поглянути на свої вчинки…

Слайд 10

Домашнє завдання Підготовка до К.Р. (І.Франко. Б.Грінченко)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література