X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
іван мазепа та його в несок

Завантажити презентацію

іван мазепа та його в несок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поведінка в навколишньому світі

Слайд 2

Як поводити себе за столом Категорично заборонено: плямкати, чавкати, накладати занадто великі порції на тарілку, натикати великі шматки на виделку, утримувати на своїй тарілці безлад, говорити з повним ротом, їсти занадто швидко. На кріслі потрібно сидіти спокійно та прямо. Руки завжди тримати на столі, а не під ним. Однак, слід пам’ятати, що не можна опирати на стіл лікті. Не можна гратися столовими приборами. Не можна бубніти пальцями об край стола. Не схрещуйте під столом ноги, обидві стопи мають спокійно стояти на підлозі. У жодному разі не можна знімати під столом взуття.

Слайд 3

Як поводити себе в школі

Слайд 4

Відвідування школи — обов’язковий елемент розвитку дитини, але воно обмежується не тільки уроками, але і спілкуванням з однолітками. Поведінка в стінах навчального закладу відіграє важливу роль для учня, адже воно формує його особистість і соціальні навички спілкування.

Слайд 5

Поважайте вчителів. Це перше і найважливіше правило. Незважаючи на ваше до них ставлення, намагайтеся вести себе так, щоб до вас не було ніяких претензій. Вітайтеся в коридорах, не дозволяйте собі ображати або знущатися над викладачами (навіть за їх спиною). Не залишайте вдома зошити, підручники, пенал і щоденник. Все це необхідно для навчання, тому намагайтеся збирати речі в спокійній обстановці, щоб не забути щось важливе. Слідкуйте за собою на уроках. Дотримуйтеся тиші, стежте за ходом заняття, слухайте вчителя і виконуйте всі завдання. Ініціатива в цей час тільки вітається. Сміливо піднімайте руку, якщо знаєте відповідь на питання чи хочете вийти до дошки. Ні в якому разі не запізнюйтесь, приходьте в клас до дзвінка. У школі треба бути за п’ятнадцять хвилин до початку першого заняття. Вимикайте звук на мобільному телефоні на час перебування в школі. Не користуйтеся їм без необхідності. Не дозволяйте зайвого на перервах. Багато школярів, дочекавшись дзвінка з уроку, перетворюються на справжніх бунтарів. Вони бігають по коридорах, зносячи все і всіх на своєму шляху, нецензурно виражаються і роблять інші подібні речі, неприпустимі в школі. Пам’ятайте, що зміни дано для того, щоб ви відпочили від уроків. Спокійно пройдіться по коридору, загляньте в їдальню, поспілкуйтеся з приятелями, але не прагнете за десять-п’ятнадцять хвилин встигнути зробити дуже багато чого. Ставтеся належним чином до однокласників та іншим учням. Бійки, знущання, сварки і погані слова на їх адресу в школі, та й за її межами, можу стати причиною вашого винятку. Заведіть друзів і приятелів, оточіть себе тими, з ким вам цікаво спілкуватися. І тоді ваші дні в школі стануть приємними, а не болісними. Дотримуйтесь чистоту, ставитеся дбайливо до шкільної власності. Якщо ви заподієте будь-яку шкоду майну, вашим батькам доведеться оплачувати ремонт або купівлю нового екземпляра, наприклад, столу або стільця.

Слайд 6

Як поводити себе в транспорті