X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Г.Сковорода.Життя і творчість.Збірка поетичних творів «Сад божественних пісень».Збірка байок «Байки харківські»

Завантажити презентацію

Г.Сковорода.Життя і творчість.Збірка поетичних творів «Сад божественних пісень».Збірка байок «Байки харківські»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Г.Сковорода.Життя і творчість.Збірка поетичних творів «Сад божественних пісень».Збірка байок «Байки харківські» Українська література ( 9 клас)

Слайд 2

Тема: Ознайомити учнів з життям і творчою діяльністю Г.С.Сковороди; охарактеризувати збірку віршів; розкрити філософські погляди поета; проаналізувати ліричні твори з точки зору світоглядних позицій автора.

Слайд 3

Епіграф: Благословенні ви, сліди, Не змиті вічності дощами, Мандрівника Сковороди З припорошілими саквами, Що до цілющої води Простує, занедбавши храми. М.Рильський

Слайд 4

План уроку: 1.Перегляд презентації “Вивчаємо біографію письменника”. 2.Аналіз поетичної збірки “Сад божественних пісень”.

Слайд 5

Сторінками біографії Освіта Мандри На педагогічній ниві У пошуках свободи Людина,яку ловив світ Час для сліз і час для сміху(легенди та перекази про Г.Сковороду) Перегляд презентації “Вивчаємо біографію письменника”.

Слайд 6

Філософські погляди Г.С.Сковороди (прокоментувати висловлювання поета) “Бог і щастя – недалеко воно. Близько воно. У серці і душі твоїй ”. “Дух, Господь, отець, розум, істина – те, що керує вчинками і думками справжнього християнина.” “Уся сила десятислів’я вміщається в одному цьому імені - любов”(любов до ближнього, до батька і матері, до кожної людини, повага до чужої власності, чужого життя – це основи десяти заповідей Божих – десятислів’я)