X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Григорій Косинка - Творча біографія прозаїка. Новела «В житах» як пошуки порушеної гармонії

Завантажити презентацію

Григорій Косинка - Творча біографія прозаїка. Новела «В житах» як пошуки порушеної гармонії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Григорій косинка. Творча біографія прозаїка. Новела «В житах» — пошуки порушеної гармонії

Слайд 2

Мета уроку: ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Григорія Косинки, зокрема трагічною його долею; сприяти розумінню позаідеологічності творів митця, психологізму художньої деталі; розвивати вміння переказувати сюжет твору, визначати основні мотиви; формувати власне ставлення до таких особистостей, як Г. Косинка; виховувати розуміння великої сили синівських почуттів.

Слайд 3

Цілий ряд його творів — це гімн життю, що проростає на обпаленому війною полі наперекір нищівній силі тваринного в людині, це утвердження думки, що навіть, здавалося б, вкрай понівечена людська душа може і повинна повернутися у свій нормальний стан. А цей стан характеризується наповненістю серця людини радістю, людяністю, любов’ю й закоханістю в життя.

Слайд 4

Косинки умів декількома фразами, нюансом світлотіней, образом або символом передати найширшу гаму почуттів, думок, ідей. Недарма ж класик української новелістики Василь Стефаник називав Григорія своїм онуком.

Слайд 5