X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“Гордість нашого краю”

Завантажити презентацію

“Гордість нашого краю”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

для учнів 9 – 11 класів за творчістю Надії Кошель, поетеси, члена спілки письменників України Вчитель російської мови та літератури Верхньобогданівської ЗОШ Тіщенко Тетяна Віталіївна

Слайд 2

Благодарю судьбу, что никогда Мне не давала праздности и скуки, За то, что безымянная звезда Мне протянула трепетные руки. Благодарю реку за то, что плот, Несущий время, не прибила к мели, За то, что недопетых старых нот Нам хватит, сколько б песен мы не пели. За то, что сколько б не промчалось лет, Не унести реке мои сомненья, За то, что сколько б не случилось бед – Я в той реке найду свое спасенье. И окунувшись в реку от огня, Я отбиваюсь на ветрах стихии. Жду усмиренья завтрашнего дня… Несутся волны – вестники стихии.

Слайд 3

Очі – це всі світи. Йти до них з віку в вік. Тисячі доріг мети, Поклик і життя рік. На журі не всі дні,- Буде над усе світ! Дивишся, куди йти. Бо думки – їх слід.

Слайд 4

Все впереди – мечты, паденья, взлеты. Все впереди – метели и дожди, И дробью прозвучат по нервам ноты. А ты, как песня, за мечтой иди. По крохам собери ты в горсть росинки Зари восхода, неба серебро. Пусть растворятся от обиды льдинки. Посеешь ложь – не вырастет добро. В глаза взгляните в этот миг разлуки, Чтоб дружбу пронести на много лет. Сомкните крепче дружеские руки. Все впереди – оставьте добрый след.

Слайд 5

Окреслює людська довічна суть Перебіг змін, але у колі світу Від пелюшок до сивини живуть Довіра й щирість в полі оксамиту.

Слайд 6

Сподобались вам вірші? Їх написала вчителька математики нашої школи Половинка Надія Іванівна (Надія Кошель). Про що пишуться вірші ? Про те, що мучить, захоплює, жахає. Барви природи, світ великої радості і смутку, величезних переживань, кохання – все це знайшло відображення в одинадцяти поетичних збірках члена Спілки письменників України Надії Кошель.

Слайд 7

Якщо ви хочете розширити своє уявлення про творчість Надії Кошель, цей проект саме для вас! По завершенні цього проекту ви зможете відповісти на такі питанн