X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Драма

Завантажити презентацію

Драма

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Значення драматургії для розвитку українського театру

Слайд 2

Українська драматургія розвивалася в ході виникнення і становлення національного театру , була нерозривно зв'язана з ним загальними інтересами. Вона опиралася на кращі здобутки усієї літератури, на драматичні традиції І.П.Котляревського, Т.Г.Шевченка, на досвід передової російської драматургії. Її розвиток нерозривно пов’язаний із театром, оскільки провідні драматурги були водночас організаторами і керівниками театральних труп.

Слайд 3

Поява на початку 80-х років театру корифеїв – унікального явища в національному мистецтві – сколихнула не лише театральне життя, а й породила драматургію, яка стала класикою українського письменства.

Слайд 4

Класики української драматургії в своїх п'єсах: правдиво зображали життя та побут народу; намагалися показати соціальні протиріччя, які панували в суспільстві; протестували проти приниження людської гідності; виражали співчуття до тяжкої долі трудящих; збагатили українську драматургію десятками нових п'єс, в яких порушували проблему життя народу та висвітлювали найголовніші конфлікти того часу.

Слайд 5

Визначним літературним явищем стала драматургія Марка Лукича Кропивницького (1840-1910), творчі пошуки якого тісно пов'язані зі становленням професійного театру в Україні. Драматургічна спадщина Кропивницького – це понад 40 п'єс. Кропивницький постійно звертався до невичерпної скарбниці народної творчості.

Слайд 6

Ба