X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чарівник слова Микола Степанович Вінграновський. Інтимна лірика митця

Завантажити презентацію

Чарівник слова Микола Степанович Вінграновський. Інтимна лірика митця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Микола Степанович Вінграновський “Я встав з колін і небо взяв за зорі”

Слайд 2

Народився 7 листопада1936 року у місті Первомайську

Слайд 3

Ще не знав, крім степу, нічого — ні Дніпра, ні лісів, ні Десни, ні Довженка. Тільки куди гляне — степ, і степ, і степ. Далі — була війна, тяжкі повоєнні роки. Школу закінчив уже вісімнадцятилітнім хлопцем.

Слайд 4

Навчання Микола Вінграновський вступив до Київського театрального інституту Познайомився з Олександром Довженком

Слайд 5

Навчався у Всеросійському державному університеті кінематографії в Москві(вступив на режисерський факультет), і закінчив його в 1960 році. вчитися в Всеросійський Микола Вінграновський навчався на курсі Довженка разом із Ларисою Шепітько, Отаром Іоселіані.

Слайд 6

Іван Орлюк(«Повість полум'яних літ», 1961); Дончак(«Сейм сходить з берегів», 1962); Несвятиласка(«Дума про Британку», 1970). Вацлав Купка(«Берег надії», 1967); З 1962 по 1963 рік працював актором на кіностудії ім. О.Довженка актор У 1965 році став редактором, а потім режисером Київської кіностудії ім. О.Довженка

Слайд 7

Режисер Ескадра повертає на Захід (1966, співавтор) Берег надії (1967, роль Вацлава Купки) Дума про Британку (1970, роль Несвятипаски) Тихі береги (1973) Климко (1984) Художні фільми: