X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Багатогранна діяльність Бориса Дмитровича Грінченка

Завантажити презентацію

Багатогранна діяльність Бориса Дмитровича Грінченка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Багатогранна діяльність Бориса Дмитровича Грінченка як митця і вченого. Оповідання "Каторжна"

Слайд 2

МЕТА: осмислити багатогранну діяльність Б.Грінченка як митця і вченого, показати масштаби його творчості; розвивати вміння сприймати текст, аналізувати його зміст, зіставляти та аналізувати факти, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; удосконалювати логічно правильне мовлення учнів; виховувати найкращі людські якості, а особливо любов до людей, співчуття, добро та милосердя.

Слайд 3

БОРИС ДМИТРОВИЧ ГРІНЧЕНКО (1863-1910) “Я НЕ С КАЖУ, ЩО РОЗУМОМ Я ЖИВ, Я НЕ СКАЖУ, ЩОБ СЕРЦЕ В МЕНЕ СПАЛО, АЛЕ ЙОГО Я ТЯЖКО ПРИГНІТИВ, АЛЕ ЙОМУ ТАК ВОЛІ ДАВ Я МАЛО. ПОВИННІСТЬ Я НАД ВСЕ УШАНУВАВ, ВІДДАВ СЕБЕ Я ПРАЦІ БЕЗ ВАГАННЯ, Я ЙШОВ ТУДИ, ДЕ РОЗУМ ПОСИЛАВ….”

Слайд 4

ЖИТТЄВИЙ ШЛЯХ 9 грудня 1863 р. - народився на хуторі Вільховий Яр на Харківщині. 1874 р. – поступив до Харківської реальної школи. 29 грудня 1879 р. – заарештовано за читання забороненої літератури.

Слайд 5

1881 р. – складає екзамен і отримує право викладати у школі. 1883 р. – одержує посаду вчителя у с.Олексіївка Зміївського повіту.