X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Анатолій Костецький - дітям"

Завантажити презентацію

"Анатолій Костецький - дітям"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Анатолій Костецький - дітям

Слайд 2

«Вітаю вас, мої славні і хороші книголюбчики та казкознавчики...»,__ цими словами майже кожного ранку упродовж кількох років вітав, як ніхто по своєму, слухачів популярної радіопередачі «Пригоди славнозвісних книг» Анатолій Георгійович Костецький

Слайд 3

Народився Анатолій Костецький 6 грудня 1948 року в Києві в сім'ї вчителів. Після закінчення середньої школи в 1963 році навчався в технікумі радіоелектроники, згодом закінчив факультет кібернетики Київського університету. 

Слайд 4

У чотири роки він навчився читати, а в п’ять засвоїв грамоту, писав і починав  римувати. Рано навчився грати в шахи й плавати. У перший клас пішов, маючи у зошиті декілька своїх віршів. А в п’ятому класі на шкільному конкурсі одержав диплом за вірші, присвячені Т.Г.Шевченку. .

Слайд 5

Ще в п’ятирічному віці, коли старші запитували хлопчика, ким він хоче бути, твердо і упевнено відповідав: „Письменником”. Це викликало сміх у дорослих.

Слайд 6

Про своє дитинство розповідає з гумором: „Дитинство було важке: класний керівник – тато; „нормальні” діти після школи відпочивали від учителів, а в школі від батьків, а у мене вчителі і вдома і в школі...”.

Слайд 7

Майже тисячу віршів для дітей написав Анатолій Костецький. У прозі письменник надавав перевагу жанру повісті-казки. На його думку, вона повинна виховувати школярів добром, щирістю і правдою. Особливе місце також займають і фантастичні повісті.

Слайд 8

Анатолій Костецький – лауреат Державної літературної премії імені Лесі Украинки, премії імені Миколи Трублаїні .

Слайд 9

Закінчив свій земний шлях Анатолій Костецький 10 березня 2005 року, зоставивши дітям словесні скарби-твори, що промовляють голосом Любові, Поваги і розуміння потреб дітей.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література