X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Адріан Кащенко «На Кодацьким порогом»

Завантажити презентацію

Адріан Кащенко «На Кодацьким порогом»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бесіда Що вам відомо про козаків? Які риси характеру притаманні козакам? Чи легко було бути козаком? У творах яких відомих вам письменників розповідається про козацтво?

Слайд 2

Тема уроку Позакласне читання № 1. Адріан Кащенко. «Над Кодацьким порогом»

Слайд 3

Мета уроку: продовжити знайомити школярів з історичним минулим на шого рідного краю, народу на прикладі твору А. Кащенка «Над Кодацьким порогом»; стисло опрацювати відомості про життєвий і творчий шлях письменника; з’ясувати ідейно-художній зміст повісті, охарактеризувати її героїв; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, спостережли вість, логічне мислення, вміння узагальнювати, порівнюва ти, співставляти, раціонально використовувати навчальний час; формувати кругозір учнів; виховувати почуття пошани, поваги до історичних героїв краю, на їх прикладі прищеплювати школярам любов до Батьківщини, народу. .

Слайд 4

Епіграф до уроку Я вірю, що Україна знову буде великою і сильною... А. Кащенко

Слайд 5

Кодацький поріг

Слайд 6

Слайд 7

У кінці XVIII ст. Кодак перейменовано на село Старі Кайдаки, тепер це південна околиця Дніпропетровська

Слайд 8

Кодацька фортеця сьогодні

Слайд 9

Правила роботи в групі Починайте висловлюватись спочатку за бажанням, а потім по черзі. Дотримуйтесь правил активного слухання, головне - не перебивайте один одного. Обговорюйте ідеї, а не особистості, які висловили цю ідею. Утримуйтесь від оцінок та образ учасників групи. Намагайтеся дійти спільної думки, хоча в деяких випадках у групі може бути особлива думка і вона має право на існування.

Слайд 10

Іван Сулима

Слайд 11

Підсумок уроку «Незакінчене речення» Продовжити думку : «Сьогодні на уроці я дізнався… зрозумів… навчився...»

Слайд 12

Рефлексія Чи справдилися ваші очікування? Поміркуйте…

Слайд 13

Домашнє завдання Прочитати твір М. Стельмаха «Гуси-лебеді летять» с. 137-162 Додатково (виконується за бажанням): Написати твір-роздум «Зрада — найтяжчий людський гріх». Індивідуальне завдання: підготувати повідомлення про Михайла Стельмаха

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська література