X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зимові свята та розваги в Естонії

Завантажити презентацію

Зимові свята та розваги в Естонії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зимові свята та розваги в Естонії підготувала учениця 10 класу Булатецька Юлія

Слайд 2

Есто нія— держава у Північній Європі, що межує з Латвією на півдні та Росією на сході, на півночі омивається водами Фінської затоки, на заході — водами Балтійського моря та Ризької затоки. Площа країни становить 45 226 км², столицею і найбільшим містом є Таллінн.

Слайд 3

Естонія — демократична парламентська республіка, що поділяється на 15 повітів. За чисельністю населенням, що налічує 1,29 млн осіб, це найменша країна Європейського Союзу, Єврозони та НАТО. Естонія має найвищий валовий внутрішній продукт на одну особу серед колишніх республік Радянського Союзу. Держава є членом низки міжнародних організацій, зокрема ООН, МВФ, СОТ, ЄС, ОБСЄ, ОЕСР тощо.

Слайд 4

X ст. — виникнення міст (Таллінн,Тарту). 1030 — князь Ярослав Мудрий захопив Тарту (Юр'єв); південно-східна частина країни потрапила в залежність від Київської Русі. 1208-1212 — ризький єпископ і Орден Мечоносців провели близько 20 походів в Естонію. 1224 — війська хрестоносців захопили всю територію країни. Створене Тартуське єпископство. 1238 — північна Естонія (Естляндія) з Таллінном перейшла до Данії. 1346 — данський король продав ці землі Лівонському ордену. 1562 — Московія розгромила Лівонський орден і зайняла східну частину Естонії. 1583 — північна Естонія відійшла до Швеції, а південна — до Речі Посполитої. 1625 — шведи захопили всю територію Естонії 1710 — у ході Північної війни Естонію завоювала Росія.

Слайд 5

Зимові свята 1 грудня період Адвенту ( передодня Різдва ) . Адвент (називається чотиритижневий період, що передує святу Різдва Христового. Він починається з неділі , яке випадає на одне з чисел між 29 листопада і 3 грудня. Адвент ділиться на два календарних етапи: перший - з першої неділі Адвента до 16 грудня - присвячений роздумам про прийдешнє Другому приході Ісуса Христа , і другий - з 17 до 24 грудня - є безпосередньою підготовкою до святкування Різдва Христового і пов'язаний з пам'яттю про Його Першому пришесті у світ - Боговтілення . Свято Адвента прирівняні за своєю значимістю до великих свят