X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відомості про країну США

Завантажити презентацію

Відомості про країну США

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Привіт, я з вами хочу провести невеличку екскурсію, по дуже мальовничій і великій державі , яка розміщена в центрі материка Північна Америка.

Слайд 2

Ця держава, знаходиться на прикордонні таких держав як Канада і Мексика

Слайд 3

Ну як, ви вже здогадалися, що це за держава? Ні? Тоді погляньте на цю мапу!

Слайд 4

карта

Слайд 5

Ну що, ви вже напевно здогадалися, що це за країна? Ну ,звичайно ,це США Площа - 9,4 млн км2. Населення - 261 млн чоловік. Столиця - Вашингтон. США - найбільша за своїм економічним, політичним і військовим потенціалом країна світу. Столицею США являється Вашингтон. За кількістю населення США посідають третє місце в світі після Китаю й Індії. Населення США являється - 261 млн. чоловік. Територія США поділяється на три частини. Основна частина, або «суміжні шати», розміщені в центрі материка Північна Америка між Канадою і Мексикою. США - країна, що виникла на Атлантичному узбережжі з переселенських колоній Англії. Природно-ресурсний потенціал. Частина величезної території США знаходить ся в екстремальних умовах і зазнає стихійної шкоди - землетрусів, ураганів, повеней, посухи, заморозків.

Слайд 6

США - найбагатша країна світу. Але в ній є значні соціальні контрасти, нерідко забарвлені расовими й етнічними відмінностями. Згідно з офіційними даними, більш як 30 млн. американців живуть поза рівнем бідності. США як культурний регіон - молодий. У ньому синтезувались англійська мова і культура з культурною спадщиною поселенців з інших країн. За своїм характером це міська, стандартизована і технізована масова культура. Вирішальну роль в її становленні відіграли преса, кіно, радіо й телебачення, а також автомобіль. Сучасний вплив американської культури в світі дуже значний. Сприймають її не елітні, а середні верстви населення. Міста разом з передмістями тут називають метрополітенами, в позаметрополітенській місцевості проживає трохи більш як 1/5 американців. Це також одноповерхова і благополучна Америка. Вона складається з маленьких компактних містечок і з розкиданих ферм. Кількість фермерського (сільськогосподарського) населення невпинно зменшується. П'ятдесят років тому на фермах проживало 3 млн чоловік. Тепер - близько 5 мільйонів. Роль нефермерських поселень навпаки зростає. Для них характерні несільськогосподарські функції і міський спосіб життя. Поняття «сільська місцевість» і «сільське населення» практично втратили в США своє первісне значення.