X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Туризм в Україні

Завантажити презентацію

Туризм в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виконала учениця 10-а класу Люботинської гімназії № 1 Проненко Ірина

Слайд 2

Слайд 3

Україна належить до Європейського макрорегіону, який поділяється ВТО відповідно до принципу регіональної єдності та особливостей пропозиції турпродукту на п`ять субрегіонів.

Слайд 4

Слайд 5

Центрально - Східний, до якого належить Україна, є найбільшим за площею і найчисленнішим за кількістю країн: з 53 країн регіону до його складу входить 21.

Слайд 6

Серед країн – сусідів України наявність трьох таких потужних країн – конкурентів як Польща, Угорщина, Росія, на які припадає найбільша частка регіонального субринку, з розвиненою індустрією туризму.

Слайд 7

Позитивним чинником розширення доступності польського турпродукту є розвиток інфраструктури, особливо авіа та залізничних перевезень. В той же час саме недоліки інфраструктури та недостатній рівень забезпечення безпеки туристів ускладнюють конкурентні позиції країни.

Слайд 8

В Угорщині основні маркетингові зусилля з просування національного турпродукту спрямовуються на традиційні для країни ринки ( відпочинок і розваги, курортно – лікувальний) Значними для країни є екологічні проблеми. Забруднення річок, зокрема Тиси, потребувало розробки спеціальних екологічних програм.

</