X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поїздка до Львова

Завантажити презентацію

Поїздка до Львова

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поїздка до Львова Виконала: Учениця Мукачівського Будинку Школяра Гуртка «Юні Фотолюбителі» Мешко Адріана

Слайд 2

Одного разу ми вирішили поїхати до неймовірного міста Львів.

Слайд 3

Звичайно то було не легко вмовити вчительку поїхати,та все ж таки вона погодилась)) Ми всі дуже хотіли туди,адже там дуже гарно ..є багато цікавих міст.

Слайд 4

Електричка Мукачево-Львів Наші пригоди розпочалися з електрички! Спочатку нам було сумно,та через декілька хвилин ми почали спілкуватися,сміятися,грати в різні ігри. Було весело,особливо як сказала Ельвіра:Калготи дають своє!

Слайд 5

Прибуття до Львову Ми довго чекали і ось ми приїхали до Львова)) Куча емоцій,радість, хвилювання. І ось ми вже на Вокзалі. Після прибуття,ми вирішили сфотографуватись і сісти на автобус ..і тут нас вже і зустріли декілька циганів,які віднімали від нас гроші. Все добре обійшлось.

Слайд 6

Центр міста Ми вийшли з автобуса і вирішили трішки погуляти містом. З початку ми пішли до театру,потім площа Шевченка і нарешті Львівська фабрика шоколаду,мабуть наша улюблена Там ми купили собі багато різного шоколаду..та пішли в кафе щоб зігрітись і випити чашку кави,або чаю))

Слайд 7

«Три мітли» Після шоколадної фабрики,ми ще трішки погуляли..а потім пішли до незвичайного,дуже класного кафе «Три мітли»,тобто кафе в честь Гаррі Поттера.

Слайд 8
</