X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє рідне місто Фастів

Завантажити презентацію

Моє рідне місто Фастів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моє рідне місто Фастів. Виконала: Баталова Наталія гр.45 ДШЛ

Слайд 2

Місто Фастів в першу чергу має зручне залізничне сполучення і є великою вузловою станцією. У Фастові знаходиться моторвагонне депо, в якому відстоюються і проходять обслуговування електропоїзди Південно-Західної залізниці, та рефрижераторне депо — одне з провідних у країні. Фастівські рефсекції досі працюють по всьому колишньому СРСР, перетинають кордони Польщі, Угорщини, Китаю, Монголії. Формується і відправляється щоденно досить велика кількість вантажних поїздів. Великі обсяги і транзитних перевезень. Станція Фастів приймає пасажирів дальнього і приміського сполучення. Тут зупиняються поїзди на Київ, Львів та інші великі міста. Приміські поїзди ходять на Київ, Миронівку через Білу Церкву, Козятин, Житомир, Святошин.

Слайд 3

(1952 – 2011) (2011 - дотепер) (1875 – 1952)

Слайд 4

державний і військовий діяч, полковник Фастівського полку Української козацької держави. Народився у Борзні Чернігівської області в міщанській родині. Можливо, навчався у Києво-Могилянській академії. Служив у війську гетьмана Петра Дорошенка. Після смерті дружини, з кінця 1670-х років перебував на Запорозькій Січі, де отримав прізвисько «Палій». У 1684 – 1704 роках сформувавши козацький полк жив у Фастові. Помер своєю смертю 1710 року. Семен Палій (Семен Пилипович Гурко) (1640 – 1710)

Слайд 5

За кошти Семена Палія була побудована Покровська церква (1740 рік) і дзвіниця (1781 рік). На цей час вона є історико – архітектурною пам’яткою в якій правлять служби православні священники. До того як побудували дзвіницю дзвони були підвішені на дубові слупи біля церкви, серед них був великий дзвін, одлитий у Фастові з написом: «Семен Палій полковник Фастівський, на Божу хвалу кладе надію, і всю славу свою має возглашати цей дзвін вічно.»

Слайд 6

Слайд 7

Фастівський костел Воздвиження Святого Хреста побудований у романо-готичних формах 1911 року. Радянська влада у 1934 році закрила костьол. У повоєнний час у ньому діяла православна церква. У 1989 році до Москви на ім'я жінки-космонавта Валентини Терешкової надійшов лист з проханням про повернення костьолу католицькій громаді, підписаний 600 особами. Відтак, 1990 року храм було знову освячено. Римо – Католицький костел

Слайд 8

Микола Бенардос (1842 – 1905) український винахідник, творець дугового електрозварювання. народився в селі Бенардосівці, Єлизаветградського повіту Херсонської губернії (тепер село Мостове, Миколаївської області, Україна). На початку 1870-х років Микола Бенардос став винахідником-професіоналом. На початку 1880-х років він їздив до Німеччини, Франції, Англії, Іспанії з метою вивчення техніки та реалізації деяких своїх винаходів. У 1889 році було присвоїне почесне звання інженера-електрика. 1898 року Микола Бенардос повернувся в Україну і поселився у місті Фастові, де й жив до самої смерті.

Слайд 9

На станції Фастів у грудні 1918 року по дорозі в Київ зупинився потяг, де у штабному вагоні політичні діячі підписали попередній Договір про майбутнє об’єднання УНР та ЗУНР. “Музей на колесах” У 2001 році на Фастівському вокзалі встановили вагон - пам‘ятник посвячений видатній події для України.

Слайд 10

український політичний та державний діяч, прозаїк, драматург та художник. Володимир Винниченко (1880 – 1951) Акт злуки підписували: Симон Петлюра (1879 – 1926) український державний і політичний діяч, публіцист, літературний і театральний критик, організатор українських збройних сил. Від ЗУНР

Слайд 11

український громадсько- політичний діяч, дипломат, адвокат, журналіст, видавець. Цегельський Лонгин (1875 – 1950) Левицький Дмитро (1877 – 1942) український громадсько- політичний діяч, правник, адвокат. Від ЗУНР

Слайд 12

Тарас Шевченко (1814 – 1861) український поет, письменник (драматург, прозаїк), художник (живописець, гравер), громадський та політичний діяч, фольклорист, етнограф. Кирило Стеценко (1882 – 1922) український композитор, хоровий диригент і музично-громадський діяч.

Слайд 13

Сьогодення Фастова – це багатоманітність підприємств, модернізація виробництв і продукції, активне опанування світової економічної практики, зміцнення позицій на вітчизняному та світовому ринках. Промислові підприємства мають партнерські стосунки з багатьма зарубіжними країнами: Росією, Молдовою, Білоруссю, Туркменією, Казахстаном, Латвією, Грузією, Азербайджаном та ін. Зміцнюються зв'язки з Німеччиною, Францією, Єменом, Фінляндією, Угорщиною, Польщею, Словенією, Бельгією, Голландією. Фастів – місто залізничників.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм