X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моє рідне місто Фастів

Завантажити презентацію

Моє рідне місто Фастів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Моє рідне місто Фастів. Виконала: Баталова Наталія гр.45 ДШЛ

Слайд 2

Місто Фастів в першу чергу має зручне залізничне сполучення і є великою вузловою станцією. У Фастові знаходиться моторвагонне депо, в якому відстоюються і проходять обслуговування електропоїзди Південно-Західної залізниці, та рефрижераторне депо — одне з провідних у країні. Фастівські рефсекції досі працюють по всьому колишньому СРСР, перетинають кордони Польщі, Угорщини, Китаю, Монголії. Формується і відправляється щоденно досить велика кількість вантажних поїздів. Великі обсяги і транзитних перевезень. Станція Фастів приймає пасажирів дальнього і приміського сполучення. Тут зупиняються поїзди на Київ, Львів та інші великі міста. Приміські поїзди ходять на Київ, Миронівку через Білу Церкву, Козятин, Житомир, Святошин.

Слайд 3

(1952 – 2011) (2011 - дотепер) (1875 – 1952)

Слайд 4

державний і військовий діяч, полковник Фастівського полку Української козацької держави. Народився у Борзні Чернігівської області в міщанській родині. Можливо, навчався у Києво-Могилянській академії. Служив у війську гетьмана Петра Дорошенка. Після смерті дружини, з кінця 1670-х років перебував на Запорозькій Січі, де отримав прізвисько «Палій». У 1684 – 1704 роках сформувавши козацький полк жив у Фастові. Помер своєю смертю 1710 року. Семен Палій (Семен Пилипович Гурко) (1640 – 1710)

Слайд 5

За кошти Семена Палія була побудована Покровська церква (1740 рік) і дзвіниця (1781 рік). На цей час вона є історико – архітектурною пам’яткою в якій правлять служби православні священники. До того як побудували дзвіницю дзвони були підвішені на дубові слупи біля церкви, серед них був великий дзвін, одлитий у Фастові з написом: «Семен Палій полковник Фастівський, на Божу хвалу кладе надію, і всю славу свою має возглашати цей дзвін вічно.»

Слайд 6

Слайд 7

Фастівський костел Воздвиження Святого Хреста побудований у романо-готичних формах 1911 року. Радянська влада у 1934 році закрила костьол. У повоєнний час у ньому діяла православна церква. У 1989 році до Москви на ім'я жінки-космонавта Валентини Терешкової надійшов лист з проханням про повернення костьолу католицькій громаді, підписаний 600 особами. Відтак, 1990 року храм було знову освячено. Римо – Католицький костел