X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мальовничі куточки Карпат

Завантажити презентацію

Мальовничі куточки Карпат

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мальовничі куточки Карпат Печера Кришталева. Печера Оптимістична Підготувала учениця 8-Б класу Паливода Марія

Слайд 2

Своєрідною прикрасою Тернопільщини стали відомі карстові печери. Тут,на берегах Дністра і Збруча,Серету й Циганки знаходяться великі порожнини-лабіринти в гіпсах:Оптимістична(103 км),Озерна(83 км 400 метрів),Млинки(14 км 330 м),Ветреба(7 км 820 м) і багато інших,розташованих від сіл Кривче,Коралівка,Городок,Угрінь,Сапогов,Збручанське,Міжгір`я. Кожна печера-заповідний об`єкт.

Слайд 3

Кришталева печера Печера в селі Кривче Тернопільської області. Довжина — 23 км. Середня ширина ходів — 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °C). Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Оптимістична печера Занесена до Книги рекордів Гінесса як найдовша в світі гіпсова печера, найдовша печера Євразії та друга за довжиною серед печер світу. Сумарна картографована довжина її ходів становить понад 240,5 км. Печера до кінця не розвідана. Печера займає площу близько 2 гектарів, що обумовлено чисельністю та хвилястістю ходів. Ходи залягають на глибині близько 20 м під землею. Печера сильно замита глиною. Зустрічаються сталактити, освіти, геліктити.

Слайд 7

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Туризм