X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Королевство Велика Британія

Завантажити презентацію

Королевство Велика Британія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок 13 Тема. Велика Британія. Мета: охарактеризувати особливості розвитку Великої Бри танії у 1920-1930-ті рр., розкрити причини змін у двопартійній системі країни, включення до політичної системи лейбо ристської партії, показати причини найбільшого соціа льного виступу (страйк шахтарів 1926 р.) у період «про цвітання» серед країн Заходу, показати особливості економічної кризи 1930-х рр. та виходу з неї; закріпити навички аналізу і зіставлення історичного матеріалу, уміння розглядати історичні явища в конкретно-історичних умовах:

Слайд 2

План Становище країни після Першої світової війни Внутрішня політика кабінету Д. Ллойд-Джорджа та консервативних урядів 3. Внутрішня політика консервативних і лейбористських урядів у 20–30-х рр. «Башта Біг Бен»

Слайд 3

1. Велика Британія усунула головного конкурента – Німеччину, отримала більшу частину репарацій, загарбала більшість німецьких колоній, зміцнила позиції в Африці та на Близькому Сході. Людські втрати - 743 тис. убитими і 1693 тис. пораненими. Промислвість скоротилася на 20%, видобуток вугілля – на 21%. Велика Британія втратила майже 1/3 національного багатства, близько 40% торговельного флоту. Завмерло житлове будівництво, посилилася залежність від постачання сировини і продуктів, експорт продукції скоротився вдвічі. Британська імперія втрачала колишню могутність: домініони домоглися більшої самостійності. Податки зросли в шість разів. Фінансові потреби покривалися з внутрішніх і зовнішніх військових позик. Це призвело до величезного зростання державного боргу. З кредитора американських банкірів Велика Британія перетворилася на їхнього боржника.

Слайд 4

Консервативна партія була прихильною до непорушності приватної власності, свободи підприємництва, парламентаризму в поєднанні з монархічними традиціями. Ліберальна партія, що переживала занепад, проповідувала демократичні свободи, поєднання інтересів власників і держави. Новою партією стала лейбористська метою якої було демократизація політичного ладу, розширення соціального законодавства, перевага державної та суспільної власності над особистою, широкі соціальні реформи.  

Слайд 5

2. За підсумками виборів, було сформовано коаліційний уряд із консерваторів і лібералів, очолюваний Девідом Ллойд-Джорджем. Лейтмотивом діяльності уряду Ллойд-Джорджа було га