X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Донбас Арена

Завантажити презентацію

Донбас Арена

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Донбас Арена

Слайд 2

«Донбас Арена» — стадіон, розташований у центрі міста Донецька, в Міському парку культури і відпочинку. Розрахований на понад 50 тисяч глядачів.

Слайд 3

Стадіон став не тільки домашньою ареною ФК «Шахтар» і місцем проведення міжнародних чемпіонатів будь-якого рівня, але й культурним центром столиці Донбасу. За акредитацією УЄФА та ФІФА — споруда відповідає класу «еліт».

Слайд 4

Зовнішній дизайн стадіону був розроблений англійською компанією «АрупСпорт». Стадіон має овальну форму, а також скляні фасад і дах. Він орієнтований із півночі на південь, при чому основна трибуна розташована в західній частині.

Слайд 5

Дах арени нахилений у напрямку з півночі на південь, повторюючи нахил ландшафту й посилюючи природне освітлення й провітрювання поля. Зовнішнє підсвічування фасаду дозволяє стадіону в темний час доби сяяти, як діамант.

Слайд 6

Газон стадіону був вирощений в Словаччині і є одним з найкращих газонів у світі. Зараз його підігрів здійснюється за допомогою гликоля та води. Тут установлена така дренажна система, яка видаляє надлишки води з поля і сприяє аерації газону.

Слайд 7

Крісла стадіону були виготовлені австралійською фірмою «Camatic». Основна частина сидінь помаранчевого кольору, білими рисами на чорному тлі видніються написи «Shakhtar» і «Donetsk». Всього крісел налічується більше 50-ти тисяч.