X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чарівність древнього Провансу

Завантажити презентацію

Чарівність древнього Провансу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чарівність древнього Провансу

Слайд 2

По старовинній легенді, статут після створення світу, Бог вирішив створити місце для власного відпочинку - так з'явився Прованс. Всупереч крилатому вираженню, побачивши Париж, не варто квапитися покидати цей світ - хоч би тому, що в нім ще є Прованс! Він як роман, написаний рукою великого майстра: кожен прочитає в нім те, що співзвучно душі, але багато що залишиться нерозгаданим.

Слайд 3

Прованс – південна частина Франції, що тягнеться від Верхніх Альп до Середземного моря. Весь Блакитний берег з Каннами і Ніццей, Марсель, Тулон, Сіна – Стежці, фешенебельні гірськолижні курорти, виноградники гирла Рони – все це Прованс.

Слайд 4

По Провансу краще всього подорожувати на автомобілі або велосипеді, зупиняючись на ніч у маленьких затишних готелях. Це ідеальний спосіб по-справжньому зрозуміти і полюбити країну – подорожувати не по туристичних або курортних пам'ятках, а по місцях, де люди просто живуть.

Слайд 5

Але якщо раптом вас потягне до цивілізації, їдьте в історичну столицю Провансу – Екс-ан-Прованс. Це містечко придивилося ще древнім римлянам в II столітті до нашої ери. І тоді ж отримало своє ім'я. Столицею ж Провансу місто стало в ХV столітті.

Слайд 6

К_востоку_от Екса знаходиться Арль - найбільше за площею місто Франції. Він ставно розлігся на берегах Рони. Арль (Arles) оточений виключно красивими околицями: річкою Роной, сухими рівнинами Кро і місцевістю Камарг

Слайд 7

В місті жив і творив великий Ван Гог, тут знаходитися музей художника і збори його картин.

Слайд 8

Неподалеку_от Арля розташований заповідник Камарг, де живуть рожеві