X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Болгарія

Завантажити презентацію

Болгарія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Болгарія Легенда оповідає, що коли Господь Бог вирішив розділити між народами світ, усі народи були присутні при цьому, за винятком болгар, які в цей час до пізна працювали в полі. Все вже було розподілено, але Всевишній, оцінивши їх старанність, подарував їм цей райський шматочок землі, цей ріг достатку, що знаходиться в серці Балканського півострова; з тих пір і понині іменований Болгарією.

Слайд 2

місто Обзор Це красиве тихеньке морське містечко в Болгарії з чудовими пляжами, спокійним і теплим морем, свіжим гірським повітрям і мальовничою місцевістю, що знаходиться на одному із найкрасивіших куточків на північному побережжі Чорного моря. "Місто Сонця” – саме так звучить в перекладі давне грецьке місто Геліополь, що колись було розташоване на цій території. Тут і сине море, і золотий пісок, і зелений ліс, і чистенький пляж, і гарячі сонячні промінчики, і привітність місцевих жителів, і веселі вечори, насичені розвагами, різноманітними концертами, дискотеками та атракціонами. Словом, Обзор – це ідеальне місце для молодіжного відпочинку. Обзор - один з найбільш відомих курортів на болгарському побережжі, довжина берегової лінії якого сягає майже 7 кілометрів.

Слайд 3

Слайд 4

Львів - Чернівці - Обзор - Чернівці - Львів Вартість програми - 199 € + 350 грн. Маршрут: Увага! У нас немає збору візового центру 265 грн ! Студенти до 21 року консульський збір не оплачують !

Слайд 5

В програмі: • вечір знайомств; • квест; • дискотеки; • спортивні заходи: волейбол, футбол і т.д • конкурси та розваги; • фотосесія!

Слайд 6

Що нас очікує: 1 день 13:00 - збір групи наж\двокзалім.Львів. 13:30 – виїзд на територію Румунії. Нічний переїзд по території Румунії та Болгарії.  2 день Прибуття до Болгарії вм.Обзорв другій половині дня. Поселення. ВІД