X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Жіноча сумочка

Завантажити презентацію

Жіноча сумочка

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект на тему: «Жіноча сумочка» . . Чему посвящен этот проект? Определите цель проекта Похож ли он на прошлые проекты или ставит новые задачи? Определите область проекта Является ли проект независимым или имеет связь с другими проектами? * Обратите внимание: этот слайд не является необходимым для еженедельных собраний

Слайд 2

Мета і завдання проекту: Проектна робота спрямована на виготовлення сумочки для зберігання мобільного телефону. Розширити та доповнити знання стосовно технології виготовлення обраного виробу та видів візерунків, що використовуються. Навчитися вив'язувати потрібні візерунки за їхнім описом та графічними схемами. Працювати старанно, дотримуючись правил безпечної праці та звертаючи увагу на збереження та зміцнення свого здоров'я. Воротня А. * Если какая-либо из этих проблем вызывает отставание от расписания или требует дальнейшего обсуждения, включите подробности в следующий слайд.

Слайд 3

Загальні відомості про технологію вишивка бісером Техніка вишивання бісером дозволяє створювати чудові полотна, що нагадують картини. Вишивка прикрасить будь-яку стареньку кофточку. Ще за старих часів тканини прикрашали намистинками, перлами, бісером: найчастіше їх нашивали на тканину і називали цю техніку «саженье». Сучасні майстри використовують бісер в поєднанні з різними кольоровими нитками, шнурами, гудзиками, шматочками шкіри хутра, блискітками, стразами і всім, що опиниться під рукою. Що тільки не малює людська уява, на ходу підбираючи матеріали для здійснення своєї ідеї! Воротня А.

Слайд 4

Історія бісерного рукоділля Ще у X—XI ст. поряд з вишиванням лляними, шовковими, золотими і срібними нитками існувало на Русі садження (рос. «саженье») — вишивання перлами, коралами, коштовним камінням. Пишними рослинними орнаментами із золотих ниток, коралів і перлів розшивали рукодільниці панський одяг і взуття, церковні та культові предмети. Руками безіменних майстринь створювалися різноманітні прикраси для оздоблення житла, побутових речей, народного одягу і головних уборів. У садженні, як і у гаптуванні (рос.— «золотное шитье»), найпоширенішою була техніка вишивання «уприкріп». Воротня А.

Слайд 5

Нитку або волосінь із нанизаними перлинками викладали на тканину по узору, а іншою ниткою за допомогою голки прикріплювали її стібками-перехватами в проміжках між намистинками. Вишивали також по шнуру: окремі намистинки нашивали на шнур, попередньо закріплений на тканину, або по білі — настилу з лляних ниток, яким густо вкривали фон майбутньої вишивки. На Україні здебільшого бісером і стеклярусом вишивають на Буковині, Прикарпатті й Закарпатті. Тут ним оздоблюють жіночі й чоловічі сорочки, пояси, кептарі, спідниці, головні убори. Воротня А.

Слайд 6

Завдання проекту: Пошук і розробка ідеї задуму проектної моделі Аналіз аналогів і вибір робочого варіанту Розробка конструкторської та технологічної документації Розрахунок собівартості виробу. Воротня А. При наличии более одной проблемы дублируйте этот слайд по мере необходимости. Этот слайд и связанные с ним слайды при необходимости можно переместить в приложение или скрыть.

Слайд 7

Зразки-аналоги: Воротня А.

Слайд 8

Воротня А.

Слайд 9

Еволюція створення сумочки Воротня А.

Слайд 10

Матеріали та інструменти Бісер Основна тканина 1 Підкладочна тканина Спінений поліетилен ножиці нитки голки Основна тканина 2 Замочок блискавка Воротня А.

Слайд 11

Правила техніки безпеки 1. Зберігати ножиці із зімкнутими лезами. 2. На робочому столі ножиці із зімкнутими лезами класти праворуч. 3. Не відвертати уваги тих, хто працює з ножицями. 4. Передавати ножиці кільцями вперед. 5. Не можна підносити голку з ниткою до обличчя, вколювати її в свій одяг. 6. Закінчивши роботу, голку слід вколоти в подушечку. 7. Працювати з бісером тільки на білій серветці. 8. Бракований бісер – рубка має дуже гострі сколи, які можуть поранити руку, а впавши зі столу, потрапити у взуття та поранити ногу. Воротня А.

Слайд 12

Технологія виготовлення сумочки Воротня А.

Слайд 13

Розрахунок собівартості Воротня А. №п/п Назва матеріалу К-ть Ціна Сума 1. Тканина№1 оцінена 5,00 2. Тканина№2 3. Спінений поліетилен 0,3м 1,00 0,30 4. Підкладочна тканина 0,3м. 7,00 2,10 5. Замочок блискавка 1шт. 1,20 1,20 6. Бісер 3уп. 1,50 4,50 7. Нитка бісерна 1шт. 5,00 5,00 8. Голка бісерна 1шт. 1,00 1,00 9. Нитка 1шт. 1,00 1,00 Загальна сума 20,10 10. Вартість витранна електро енергію 0,14 11. Величина прибутку 50% Договірна ціна 35,00

Слайд 14

Висновок Сумочка клач розшита бісером стального кольору, прямокутної форми, класичного стилю. Легка, міцна з ручкою та застібкою магнітом. Вона відповідає усім поставленим вимогам. Отже, вважаю, що виріб вдалий і час затрачений на її виготовлення не даремний. Маю на меті виготовити сумку клач з вишитим хрестиком орнаментом, в українському етностилі. Дякую за увагу! Воротня А.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання