X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЯК ПРАВИЛЬНО КЛЕЇТИ ШПАЛЕРИ

Завантажити презентацію

ЯК ПРАВИЛЬНО КЛЕЇТИ ШПАЛЕРИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЯК ПРАВИЛЬНО КЛЕЇТИ ШПАЛЕРИ

Слайд 2

Розкроювання  Перед розкриттям рулону перевірте шпалери на ідентичність номера партії виготовлення, малюнка і колірного тону. Тепер можна починати. Висота приміщення плюс 5-10 см дають правильну довжину смуги. Якщо шпалери без малюнка - довжина всіх смуг однакова, і їх можна розкроїти просто відмотуючи від рулону.  У випадку прямої стикування всі смуги ідентичні і для розкроювання смуг малюнок точно суміщають один з одним. При розкроюванні шпалер із зсувом малюнка на кожній наступній смузі малюнок зрушується на половину узору; кожна друга смуга однакова. При цьому важливо, щоб шпалери відмотувалися від рулону в одному і тому ж напрямку, якщо на етикетці шпалер немає знаку "клеїти навпаки".

Слайд 3

Нанесення клею Виберіть клей, відповідний даному типу шпалер. Приготуйте клей відповідно до інструкції, зазначеної на упаковці клею.  Клей слід рівномірно наносити на смуги, після чого їх складають в співвідношенні 2/3: 1/3 і легко скачують. Слідкуйте за тим, щоб смуги достатній і однаковий час просочувалися клеєм. Це важливо для того, щоб шпалери бездоганно трималися на стіні (наприклад, щоб стики при висиханні не розходилися). Після наклеювання трьох смуг необхідно дочекатися висихання і перевірити шпалери на відсутність відкритих дефектів.

Слайд 4

Наклеювання шпалер  Починати слід завжди " від світла “, тобто від вікна. Першу смугу клеять строго вертикально за допомогою рівня або схилу, щоб решта смуг були рівними. У стелі бажано залишити деякий запас, щоб вирівняти можливі відхилення по висоті. 

Слайд 5

Наклеювання шпалер  Смуги придавлювати м'якою щіткою для шпалер або валиком з пористої гуми від середини до боків, щоб не утворювалися бульбашки. 

Слайд 6

Наклеювання шпалер  При необхідності в область стику додатково нанести клей. Плями клею на лицьовій стороні негайно промокати вологою губкою, але ніколи не терти. В період висихання шпалер слід уникати протягів і високої або низької температури в приміщенні, тому в іншому випадку стики можуть

Слайд 7

Кути Рекомендується залишати виступ шпалер за кут близько 2-3 см. Наступна полоса знову вирівнюється по схилу перед приклеюванням.

Слайд 8

Двері, віконні, ніші  До дверей при поклейці шпалер зазвичай підходять з одного боку.  Смуга, захоплююча за площею частину дверей, розрізається вертикально до верхнього краю дверної рами.  Уздовж вертикального краю смуга притискається до стіни, а надлишок обрізається. Виступ над дверною рамою підганяється і знизу так само обрізається. Віконні ніші обклеюються аналогічним чином.

Слайд 9

Радіатори  Рекомендується обклеювати стіну шпалерами не далі, ніж на 10-20 см. за радіатор. Якщо ж шпалерами буде покрита вся поверхня стіни за радіатором, то краще смугу шпалер розрізати на стрічки шириною близько 10 см, і притискати їх вузьким роликом з довгою ручкою зверху, знизу і крізь ребра радіатора. Але все-таки краще пофарбувати стіну за радіатором фарбою під колір шпалер.

Слайд 10

Краї  Для чистої поклейки країв у стелі і у плінтуса краще всього зарекомендувала себе спеціальна лінійка для обрізання країв. Спеціально розроблений трикутний профіль дозволяє точно підігнати і рівно обрізати контур краю. При цьому стеля і плінтус не забруднюються клеєм і лезо ножа довго залишається гострим.

Слайд 11

Стеля Після розмітки першої смуги шпалери на стелі клеяться "від світла", тобто від вікна углиб кімнати. При обклеюванні стелі краще всього працювати удвох: поки один прикладає і притискує смугу шпалер, інший притримує шваброю ще згорнутий шматок смуги вгорі.

Слайд 12

Наклеювання бордюрів  Існує два способи поклейки бордюрів. Якщо шпалери гладкі і тонкі, то бордюр клеїться поверх шпалер з попередньою розміткою його місцерозташування. У цьому випадку виправдовує себе застосування спеціального бордюрного клею. Бордюр потрібно просто змочити водою із зворотного боку і залишити для намокання на 5 хвилин, після цього нанести бордюрний клей і відразу приклеїти. У разі рельєфних шпалер краще всього спочатку приклеїти бордюр, а потім точно підігнати до нього смуги шпалер зверху і знизу. Для чистої підгонки рекомендується використовувати спеціальну лінійку для обрізання країв. У цьому випадку також має сенс застосовувати спеціальний бордюрний клей.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання