X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
В’язання шарфа спицями

Завантажити презентацію

В’язання шарфа спицями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

В’язання шарфа спицями

Слайд 2

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона План проекту Підготовчий етап. Мій вибір – шарф. Мета моєї роботи. Міні-маркетингові дослідження. Історичні відомості. Вироби аналоги. Конструкторський етап. Опис зовнішнього вигляду. Підбір матеріалів та інструментів для роботи. Технологічний етап. Підбір схеми. Підбір ниток та інструментів. Розрахунок щільності в’язання. Кількість петель на довжину схеми. Заключний етап. Розрахунок витрат. Екологія. Висновок.

Слайд 3

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Підготовчий етап. В’язання спицями є улюбленим видом рукоділля для багатьох людей. В’язання на спицях доступно абсолютно кожному. В’язані вироби дуже різноманітні, універсальні. У в’язанні спицями все дуже просто, але, як і в будь-якій справі, головне – терпіння,акурантість і працьовитість. Шарф – необхідний в гардеробі аксесуар,особливо в холодну пору року. Моя думка чим більше різноманітних шарфів у Вас є – тим краще. Метою моєї роботи є вдосконалення навичок у в’язанні . Перед початком роботи, я провела дослідження, що вигідніше. І виявилось, що придбати нитку, ціною 20 гривень за моток та спиці за 10 гривень, виходить дешевше, ніж купити готовий шарф за 70 гривень.

Слайд 4

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Один із стародавніх видів декоративно-ужиткового мистецтва –є в'язання. Сьогодні інтерес до ручного в'язання пояснюється прагненням мати оригінальні, неповторні речі, які не можна придбати в магазині, які матимете тільки ви. В'язання має свою певну історію. Хто і коли придумав першу петлю, ніхто не знає, але вженедавно відомо, що народилася ця диво-техніка задовго до нашої ери. В Єгипті в одній із гробниць археологи знайшли в'язану дитячу шкарпетку. Пізніше, в XII ст., в'язання в Європі перетворилося на домашню роботу. У XII ст. у Франції це вже стало галуззю промисловості: в'яжуть капелюхи, рукавички, панчохи. У Шотландії з'явився традиційний головний убір - в'язаний берет. Цікаво, що в'язання спочатку було чоловічим ремеслом. Існувала думка, що машинне в'язання витіснить ручне, але життя спростувало таке твердження.Чим більше випускалося виробів масового машинного виробництва, тим ціннішими ставали речі, виготовленні вручну,

Слайд 5

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Не варто забувати про пряме призначення шарфа - зігрівати і захищати від вітру. Для різного верхнього одягу необхідно мати свій стильний аксесуар. Наприклад, взимку в мороз придасться в'язаний теплий шарф, восени можна використовувати його аналог із щільної тканини, а навесні і влітку підібрати легкі варіанти, з тонких матеріалів.

Слайд 6

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Мій шарф – рожевого кольору з чорними помпонами на краях, довжиною 2 метри. Оскільки я вирішила зв’язати зимовий шарф, то нитки вибрала напівшерстяні. Конструкторський етап.

Слайд 7

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Умовні позначення: Лицева петля; Виворітня петля. Я вибрала французьку резинку. Мені потрібно 2 мотки пряжі (з таким складом: 50% шерсть, 50% акрил, 100 г/240 м) та спиці №4. Також мені знадобляться ножиці та картон для виготовлення помпонів. Основний візерунок: кількість петель кратно 4 + 2 кромочні (52п/14см ) 1 ряд: * 2 лицеві, 2 виворітні*; 2 ряд: * 1 виворітня, 2 лицеві, 1 виворітня*. Далі візерунок повторюється з першого ряду.

Слайд 8

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Заключний етап. Нам знадобиться: 200 грам пряжі (1 моток 100грам – 20 грн) 2 мотки = 40грн Спиці №4 =10грн Разом: 50грн Вибрати пряжу - справа відповідальна , адже як поведе себе при першому пранні річ , залежить від якості пряжі. Сьогодні існує величезна кількість різноманітної пряжі. Вовняна пряжа є екологічно чистою,бо виготовляється з вовни, зістриженої з живих овець , добре зберігає тепло, нівелює різницю між температурою тіла і температурою повітря.

Слайд 9

В’язання шарфа спицями Виконала: учениця 9 – А класу Харишин Ілона Висновок. У процесі виконання мого проекту я дуже захопилась цим видом прикладного мистецтва. Гадаю, що усі, хто вперше береться за в’язання, треба пам’ятати, що найголовніше – це вкладати в роботу свою душу, аби ваш витвір мав сенс…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання